Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλό μήνα συναγωνιστές, συνάντηση πριν τρεις μέρες σε γνωστό ξενοδοχείο στα νότια προάστια. Βραδάκι λίγο μετά τις 9 χτυπάει η πόρτα και μπαίνει ένα κοριτσάκι 22 χρονών ψηλή κοντά στα 170, με πρόσωπο όμορφο (σχεδόν σαν της φωτογραφίες) με ίσια μαλλιά από τη Ρωσία. Τα αγγλικά της πολύ καλά με άριστη επικοινωνία. Το κορίτσι είναι ακριβώς ο σωματότυπός της Σοφίας, αρκετά αδύνατη βυζί ανύπαρκτο, στα θετικά της έχει πολύ ωραίο κώλο όταν στήνεται στα τέσσερα και φαίνεται και λίγο ανοιγμενη η κωλοτρυπίδα της. Την κοιτάς και θέλεις να την φας είναι σαν μπιμπελό. Χαιρετηθήκαμε μου, πάω να τη φιλήσω και με ακουμπάει τα χείλια μου στα δικά της χείλια τραβήχτηκε και μου ζητάει να πάει στο μπάνιο, λέω θα της το έκανα απότομα που πήγα να τη φιλήσω με το μπήκε οπότε λέω με το που θα βγει από το μπάνιο θα είναι πιο θερμή... εγώ ήμουν με την πετσέτα. Το μπάνιο της θα έλεγα ότι είναι γρήγορο κοντά στο πεντάλεπτο (Καλό αυτό). Για να μην σας τα πολυλογώ βγήκα από το μπάνιο προσπάθησα να τη φιλήσω στο στόμα φιληθήκαμε με κλειστό το στόμα από μεριά της, τρώω ένα ξενέρωμα εκεί... Δεν γαμιέται λέω πάμε βουρ στον πατσά... Την στηνω στα τέσσερα φοράω το προφυλακτικό μου και πάω να εισέλθω στο στενό μουνακι της πραγματικά πολύ στενό και εκεί αρχίζει η περιπέτεια.. τον έχω λίγο μεγάλο... (Τι να κάνω να τον κόψω;;) να τραβιέται να μου λέει Κάτσε να δω αν έσπασε το προφυλακτικό κάθε 5 λεπτά Ναι μου λέει πιο σιγά πονάω να μου λέει να γυρίσουμε να αλλάξουμε στάση αλλά όχι έτσι πονάω Τέλος πάντων μου βγάλε την πίστη ανάποδα με ξενέρωσε μου είχε πέσει ο πούτσος μου και λέω καλά τι φόλα είναι αυτή που έφερε το AGN!! Σκέφτομαι και λέω αφού δεν μπορούμε να κάνουμε σεξ, τουλάχιστον ας μου πάρει μία πίπα μήπως και μου σηκωθεί και καταφέρω και την χύσω και κάπως κλαίω παντελώς τα 130€. Πάει λοιπόν να μου πάρει πίπα, τον παίρνει μέχρι το κεφάλι αλλά μπορούσε να τον πάρει σχεδόν ολόκληρο στο στόμα της και σχεδόν αλλά δεν με άφηνε, όλο μου έλεγε normal normal πίπα, μετά της λέω να τελειώσω στο στόμα σου όχι μου λέει δεν το κάνω μα το γράφει της λέω το site οτι κανεις τελειωτικό στο στόμα!! ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ μου ξαναλέει!! Τρώω άλλο ένα ξενέρωμα και την έδιωξα... Παίρνω τηλέφωνο το γραφείο και λέω ρε παιδια είμαι χρόνια πελάτης αυτό το κορίτσι που φέρατε δεν είναι για τις προδιαγραφές του γραφείου σας και μου λέει το γραφείο οτι είναι καινούργια και είναι σφιγμένοι και δεν ξέρει.. Ωραία και τι πρέπει να κάνει test drive να την πάρουνε 50 άτομα θα κλαίνε όλοι τα λεφτά τους και στον 51 να κάνει σωστό σεξ... τι να πω δεν ξέρω.. Τα λεφτά μου τα κλαίω... (τα πήρε στο τέλος) Εύχομαι να μην ξαναδώ ποτέ...
Πιστεύω να σας βοήθησα όσο μπορούσα τουλάχιστον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4.839
Πόντοι:
721
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 O.Y.K, james034, 6Y44 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2019
...φιλε...με όλο το σεβασμό...μια συμβουλή σου δίνω...

...σε κοπέλα που δεν έχει ούτε μία κριτική...δεν την πληρώνουμε προκαταβολικά...ποτέ...ΠΟΤΕ...ΠΟΤΕ...ΠΟΤΕ...

...είσαι χρόνια πελάτης του γραφείου???...ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ...

...αφού σε ξέρουν χρόνια...ξέρουν ότι δεν είσαι ξεβράκωτος που θέλει να πηδήξει τσάμπα...οπότε δεν μπορούν να σου πουν να προπληρώσεις την κοπέλα...

...ξεκινάς την συνεδρία...και άμα δεις ότι δεν τραβάει το κορμί...την διώχνεις και τους ζητάς άλλη κοπέλα...κοπέλα από το ίδιο γραφείο...που να την ξέρεις...ώστε να μην μπορούν να σου πούνε ΤΙΠΟΤΑ...

...τώρα κλάψε τα λεφτά σου...αλλά αν ακολουθήσεις την συμβουλή μου...δεν θα σου ξανασυμβει...

...ΚαπέλοΚαπέλο...
SG
Sproxe Garsia
01 Ιουνίου, 2019
Κριμα και ειναι ωραια η κοπελα στις φωτο !!
02 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, αν διάβαζες πιο προσεκτικά θα έβλεπες ότι την πλήρωσα στο τέλος!! "είναι στο τέλος της κριτικής μου.."
Απλά δεν μπορείς να τα δοκιμάσεις όλες τις υπηρεσίες της κοπέλας σε ένα λεπτό !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3