Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση προ ημερών με την κορασίδα μετά τις διθυραμβικές κριτικές των συναγωνιστων. Παιδιά ας χαλαρώσουμε λίγο με τις βαθμολογίες στις κριτικές τον τελευταίο καιρό. Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή . Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια κοπέλα 24 χρονών ( τόσο μου είπε ότι είναι , και τόσο δείχνει ). Προσωπάκι γλυκό , στρογγυλό με ωραία μάτια αλλά το τα εννιαρια που είδα στις βαθμολογίες μου φάνηκαν υπερβολικά. Βέβαια γούστα είναι αυτά αλλά τότε τι να πούμε για άλλες κοπέλες από το ίδιο γραφείο όπως η Vlada , η Bella , η Emma παλιότερα , ο κατάλογος μεγάλος. Σώμα με μεγαλουτσικη περιφέρεια αλλά γενικά το σώζει το νεαρό της ηλικίας της. Στα του αγώνα φιλότιμες προσπάθειες για την ηλικία της αλλά μέχρι εκεί. Εν κατακλείδι , δεν κλαις σίγουρα τα λεφτά σου αλλά δεν θα συναντήσεις και τη σούπερ γκόμενα που τα δίνει όλα στο σεξ. Αν οι κριτικές ήταν πιο μετρημένες ίσως να έφευγα με ένα χαμόγελο ευτυχίας από το δωμάτιο αλλά με αυτά που διάβασα είχα μεγάλες προσδοκίες και προσγειώθηκα λίγο απότομα. Ξαναλέω , δεν κλαίω τα λεφτά μου αλλα δεν συνάντησα και αυτό που είχα πλάσει στο μυαλό μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9.000
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, pilofori, old boy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2019
Αυτη η κριτικη ειναι η πλησιεστερη στην πραγματικοτητα. Μετρια η κοπελια και σε προσοντα και σε υπηρεσιες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1