Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 10800
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευμα σαββατου και εχοντας πολλες καυλες παιρνω τηλ το γραφειο..Μου λεει θα παρεις τζεσικα δεν θα χασεις..Και οντως δεν εχασα αλλα κερδισα πολλα..Μου την ειχε ξανααναφερει στο παρελθον αλλα λαθος μου που δε δοκιμασα..Ανεβαινω στο δωματιο πινω ενα καφεδακι χαλαρωνω και περιμενω..Χτυπαει η πορτα και τσουπ σκαει το μωρο..Μπαινει μεσα μου χαμογελαει φιλι μηδεν και λεω εχω γουστο να φαω καμια φολα..χμμμ..Συστηθηκαμε ελεγε κατι στα ρωσσικα και φευγει για μπανακι..Να σας πω οτι απο αγγλικα ελαχιστα εως τιποτα αλλα εμενα δε με χαλασε καθολου οποτε αν την θελετε γ να τα πειτε λιγο δυσκολο..σκαει απο το μπανιο με τα εσωρουχα οπου τονιζοντουσαν οι βυζοι τους κωλος καλος και γενικα ειναι ωραια γυναικα οχι μουναρα αλλα ωραια..απο οτι καταλαβα ειναι απο αγια πετρουπολη..Καθομουνα εγω στο πορνοκαναπεδακι ερχεται πανω μου με γδυνει και αρχιζει να με φιλαει πρωτα στ στομα βαθια με γλωσσα και μετα δε με αφηνε με τιποτα..Κατεβηκε κατω τον πηρε σιγα σιγα στ στομα της και αρχισε το τρομπονι με ωραιο ρυθμο μια αργα και μια πιο δυνατα..το παλευει για deepthroat και της αρεσει πολυ να γλειφει...μετα απο κανα πεναντελπτο την πεταω στο κρεβατι και αρχιζω να την πασπατευω εγω ξεκινωντας απο πανω και φτανοντας κατω οπου της αρεσε πολυ μουσκεψε γρηγορα επιανε σεντονια ελεγε τα δικα της στα ρωσσικα μετα παλι μπαλαμουτι και χυσιμο στην κοιλιτσα της και εξω στην μουναρα της...2 λεπτακια εκατσα για τσιγαρακι δεν καπνιζει ασχετο και ηρθε παλι διπλα μου και αρχισε να με πειραζει..δε ξεκολλαγε απο πανω μου φιλια βαθια και παντου και παλι πιπα..πρεπει να μου τον εγλυφε κανα τεταρτο και της αρεσε δε τον αφηνε με τιποτα..χτυπαει το τηλ και λεω νικολ θα την κρατησω αλλο ενα μισαωρακιπερναει προφυλακτικο και αρχιζει να με καβαλαει στην αρχησιγα σιγα μετα πανω κατω και μετα παλι γρηγορα..βογγαγε ελεγα κατι ρωσσικα της ελεγα εγω ντα ντα χαχαχα εβαλε κατι γελια αλλαξαμε τρεις τεσσερις στασεις και το τελος ηρθε μεσα στη μουναρα της οπου δε με αφηνε να βγω...Μπανακι κατι μου πε στα ρωσσικα νομιζω οτι ειμαι φωτια φιλακι και γεια σας.Εν κατακλειδι ειναι μια πολυ ευχαριστη παρουσια οχι η μουναρα ξερει να ικανοποιει τον πελατη το γουσταρει αλλα προσοχη δεν ειναι για πολυ μπλα μπλα εμενα δε με χαλασε γιατι δε ξερει αγγλικα..Την συστηνω ανεπιφυλακτα..Αυτα απο μενα..Να γαματε μαγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 29, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού