Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειδα καινούργιες αφίξεις και αφού φτιάχτηκα με τις φωτο τηλεφώνησα για να κλείσω σαμπίνα .Με παροτρυνση της τηλεφωνητριας οτι σαμπινα και αλινα κανουν ντουο και οτι θα περάσω καλα εκλεισα το ραντεβου.Ανοιγοντας την πόρτα βλέπω 2 πλάσματα κυριλέ ντυμένα με πολύ ωραίο μακιγιάζ,χαμογελαστά και η πρώτη σκέψη μιας και μοιάζουν πολύ λόγω ασιατικών χαρακτηριστικών ήταν πια θα πρωτογαμισω και εξου και ο τιτλοςΚατσικογάμηςΤις καλωσόρισα με κρασάκι και λίγο κουβεντούλα.Ειναι από Καζακστάν και πρώτη φορά στην Ελλάδα και από ότι μου είπαν τους αρέσει πολύ εδώ με ότι πρόλαβαν να δουν.Παμε στο ψητό το οποίο ξεκίνησε με ένα αισθησιακό στριπτίζ και λεσβιακό και εμένα καθισμένο στον καναπέ να μου εχει κρεμαστει η γλωσσα και να ποναω απο την καβλαΚεφάλι σε τοίχο!Τους έκανα σήμα να έρθουν η μια αριστερά μου η άλλη δεξιά μου και το πανηγύρι άρχισε με γλωσσοφιλα από την μια ,πίπα από την άλλη, δαχτυλιασματα ,εναλλαγές στην πίπα, μαζί και οι δύο πίπα και να γλείφοντε και πραγματικά είχα θολώσει από την κάβλα οπότε και κατέθεσα.Λιγο να συνέλθω και σαν αγάς αγκαλιά και με τις 2 πήρα δυνάμεις να πάμε για μπάνιο και οι 3 μαζίΈρωτας Aπο κάτι τσόντες με Nuru massage είχα αυτήν φαντασίωση.Στην μέση ο πασάς και τα κορίτσια να με τρίβουν με αφρόλουτρο και να με χαϊδεύουν βασανιστικά από περάσματα στα αρχιδια και στην πουτσα όπου με ετοιμασανε στο πι και φι αρχίζοντας πάλι με την μια να μου παίρνει πίπα και την άλλη από πίσω να μου τρίβει τα αρχιδια.Περασμα προφυλακτικού και στα ορθια να γαμαω μια την μια και μια την άλλη, μια δεξιά μια αριστερά .Τα καριολακια το έχουνε με τα στησιματα που κάνουν να σε φτιάχνουν και τους αρέσει να γαμιουντε και να περιποιούνται τον άντρα. Η δεύτερη κατάθεση ήρθε με σπασμούς από μέρους μου.Ειναι από τις εμπειρίες που δεν ξεχνάς και χαλάλι τους τα χρήματα Γιατί τα τιμήσανε μέχρι το τελευταίο ευρώΝαι!Η μια ωρα δεν ήταν αρκετή αλλά μέχρι εκεί έφτανε το πορτοφόλι μου.
Εύγε κορίτσια!!!


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 28, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
916
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CrazySpy, pilotgr, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2019
Απο Αγγλικα μιλανε τιποτα ή μονο body language?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1