Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυστυχώς είχε δίκιο ο συναγωνιστής... Η κοπέλα δεν αξίζει τα λεφτά της. Είναι απότομη , απρόσωπη και κομοδίνο.Ομολογουμένως είναι πολύ όμορφη, ετών 25 Ρωσιδούλα απο το saint petersburg αναφέρει, με λεπτό όμορφα γυμνασμένο σώμα ,από τα πιπίνια που βλέπεις στον δρόμο με κολάν και θέλεις να τα σκίσεις.αλλά ως εκεί... πίπα απλή με χέρι χωρίς πολλά πολλά, δεν θέλει δάκτυλα, δεν θέλει να την ακουμπάς μόνο εκεί που θέλει αυτή και όπως θέλει αυτή, δεν θέλει να την κρατάς δυνατά, δεν θέλει να δίνεις ένταση. Ακόμα και παράπονα για τα γένια μου έκανε, που δεν έχω, αλλά ήμουν αξύριστος 1 μέρα και συγνώμη συνάδελφοι είχαν βγει μερικά.... μετά τον 1ο γύρο ο οποίος άργησε λίγο γιατί γέλαγε (γαργαλιόταν μάλλον ή με κορόιδευε ακόμα δεν έχω αποφασίσει για αυτό) οπότε την έβαλα στα Κατσικογάμης προσπάθησε να φάει ώρα με κουβέντα. ρωτάει αν είσαι έτοιμος μετά από ανούσιες κουβεντούλες περί νυχιών κ.τ.λ. ,ξεκινάει με πίπα και όταν ήρθε η ώρα ανέβηκε από πάνω. όταν άρχισε να γίνετε 'παιχνίδι" της έριξα μια φάπα στο κωλαράκι. συνάδελφοι ευτυχώς που ζω ακόμα και δεν με πυροβόλησε. με κοιτά απότομα όπως ήταν από πάνω μου, φωνάζει ότι ήταν πολύ δυνατή και φυσικά το πουλί έγινε σαμιαμίθι αμέσως.... όπως καταλαβαίνεται της είπα να το αφήσει... μπήκα για μπάνιο και μετά την έβαλα να μου κάνει λίγο μασάζ στην πλάτη ώστε να κλείσω την ώρα μου και να μάθω γιατί αντέδρασε έτσι. Μασάζ δεν ξέρει τίποτα , το είπε κιόλας (γιατί το γράφει στις υπηρεσίες της τότε;) ,πασπατεύει κάνοντας ότι μπορεί και η δικαιολογία ήταν όταν έχει βάλει σιλικόνη και στον κώλο (εκτός το βυζί) και εμείς οι άντρες έχουμε πολύ δύναμη και δεν καταλαβαίνουμε τι κάνουμε...Κεφάλι σε τοίχο!. Ειλικρινά μία από τις χειρότερες συνευρέσεις που έχω κάνει ποτέ. Κρατάω μόνο το γεγονός ότι δεν είχα πάει με ξενέρωτη γκομενάρα ως τώρα και το έζησα και αυτό πληρώνοντας όμως Μαλακία εγώ δεν θα έπαιρνα και δεν θα δοκίμαζα όσο όμορφη και να είναι γιατί τα λεφτά δεν είναι λίγα και στο τέλος θα "κλαις" όπως εγω....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.355
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, redb, Karelis69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2019
φολα ,φολα αλλα εκει ολοι περιμενουν με το χαρτακι στο χερι . Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1