Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
'' Μελινα.... με την κοπελα δεν ειχα καταφερει να βρεθω οσο ηταν στο Ντιβα, αν και ειχα προσπαθησει3-4 φορες δεν ειχε κενο οταν εγω την ζητουσα. Οταν ειδα οτι θα δουλεψει μονη της και εγραψε οτι θα δουλευει με ανθρωπους που γνωριζει, απογοητευτηκα μιας και ηθελα να την δω. Ειπα να στειλω ενα μυνημα με 2-3 λογια μιας και δεν ειχα να χασω τιποτα , και το εκανα. μετα απο 1-2 μερες μου εστειλε τον τροπο επικοινωνιας μαζι της, δεν ξερω τι την επεισε να με δει αφου δεν με ηξερε, αλλα χαρηκα που θα την εβλεπα. Ετσι λοιπον πριν καμια 10αρια μερες την ειδα απο κοντα... Ηρθε στο σπιτι μου, στην ωρα της , και ανοιγοντας την πορτα να σου μια πολυ ομορφη γυναικα, οχι πολυ πανω απο τα 30 , ντυμενη στα ροζ!
Στην αρχη ηταν λιγο σφιγμενη.. λογικο, ηρθε καπου που δεν ειχε ερθει , σε εναν τυπο που δεν ηξερε. σιγα σιγα εσπασε ο παγος... σε λιγακι πηγε να κανει το μπανιο της και σε περιπου 5 λεπτα , βγηκε και αρχισε τα γεματα παθος γλωσσοφιλα οπου μ αναψαν αμεσος. το στοματικο της με απογειωσε απ την καβλα. Στο σεξ , ειναι μια ακουραστη εμπειρη γυναικαρα οπου περνει πρωτοβουλιες, με ενα φοβερο κορμι. Μετα απο κατι πανω απο μιση ωρα οπου ηρθε το τελος στο στομα της και αφου καναμε το μπανιο μας, μου συστησε τον φιλο της τον δονητη τον αραπη που ειχε στο τσαντακι της (επεσε γελιο), στον χρονο που εμενε της εβαλα ενα κρασακι και αφου προς μεγαλη μου εκπληξη εχουμε μερικα κοινα μουσικα γουστα, εβαλα να ακουμε και κατι οσο λεγαμε μερικες κουβεντες να γνωριστουμε καλυτερα σιγα σιγα... μετα ετοιμαστηκε χωρις βιασυνες αν και ειχε περασει η ωρα που ειχα πει, για να παρει το δρομο της επιστροφης.
Συμπερασμα;; Εγω ειδα μια ομορφη, καθαροτατη γυναικα , οπου δινει οτι μπορει για να σε κανει να περασεις ομορφα και μπορεις να πεις και 2-3 κουβεντες μαζι της. Και (ζεστος) ανθρωπος... Μελινα, see you soon

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.977
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, erethis72, anatoliz και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2019
Οτι να ναι. Σε άλλους αγνώστους το δίνει σ'αλλους όχι.
review reaction 1 hornyasfuck
25 Μαΐου, 2019
Η κορυφαία! Τί να λέμε τώρα;
review reaction 1 hornyasfuck
25 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μήπως έχει να κάνει και με τον τρόπο που της μιλάει κανείς; λέω εγώ τώρα...
review reaction 1 hornyasfuck
25 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
26 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί ποιός ξέρει..
review reaction 1 hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2019
τελικα πως επικοινωνούμε μαζι της?
review reaction 1 hornyasfuck
12 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταθέτεις Ε9 πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, ΤΑΠ, κανείς κ μια φορολογική ενημερότητα κ περιμένεις!
review reaction 3 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα
review reaction 3 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8