Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για αλλη μια φορα αψογη η τηλεφωνητρια σε ολα της. Ειχα στο ματι την Στελλα απο το βιντεο που ειχα δει και ειδικα με ειχε φτιαξει η ευλυγισια της. Ετσι εκλεισα το ραντεβου για να δω τι πραγματικα κανει απο κοντα. Αναμονη στο δωματιο η κοπελλα ηρθε με ελαχιστη καθυστερηση 5 λεπτων. Η πρωτη εντυπωση πολυ μετρια θα ελεγα. Κοντη κοπελλα με μετριο προσωπο αβαφτη με αφτιαχτα μαλλια και πολυ μετριο ντυσιμο. Αυτο που λιγο με ενθαρρυνε ητανε οτι ητανε χαμογελαστη ζεστη στην συμπεριφορα της και περιμενα να δω σωμα και ευλιγισια που ητανε το δυνατο σημειο της οπως ειχα δει. Μπηκε για ντουσακι και ηρθε γυμνη και μοσχομυριζε. Πολυ καυλωτικο σωμα πολυ καυλωτικο περπατημα. Πολυ σφιχτο πεταχτο κωλαρακι κοιλια πλακα γυμνασμενα ποδια πλαστικο βυζι. Δεν ξερω γιατι ειναι αυτο που λεμε χημεια αλλα ορμηξαμε ο ενας στον αλλον με παθιασμενα φιλια γλυψιμο εγω σε λαιμο ρωγες ποδια κλειτοριδα οπου η Στελλα καυλωσε εβγαζε ωραιες καυλωτικους αναστεναγμους και ανοιγε τερμα τα ποδια της. Δεν ξερω γιατι δεν ειναι το σουπερ μουνι αλλα με ειχε καυλωσει πολυ η απο το φετιχ που εχω με ευλυγιστες γυναικες η απο το ωραιο γυμνασμενο σωμα της. Την πηρα την εβαλα να με γλυψει αρκετα καλη αισθησιακη πιπα και με λιγο deepthroat αλλα δεν με ενδιεφερε αυτο το κομματι με την συγκεκριμενη. Ειχα παει μονο για να τσεκαρω ευλυγισια σε στασεις μαζι με ποσο σφυροκοπημα αντεχει και να προσπαθησω να της σκισω την κωλοτρυπιδα. Αυτο ητανε το πλανο που ειχα στο μυαλο μου. Μετα την πιπα που δεν αφησα να διαρκεσει πολυ καθησα στο κρεββατι της ειπα να παει να παρει προφυλακτικο και να κατσει πανω μου. Πολυ ωραιο καθισμα πανω στον πουτσο μου με ωραια πανω κατω καθισματα και μπρος πισω σαν βραζιλιανα. Μετα ολος μεσα κρατημα απο τα κωλομερια δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα με τα χιλια ζορια δεν ηθελε και δυνατο γαμησι απο εμενα. Γυρισμα στα τεσσερα πολυ ωραιος κωλος πραγματικα και απιστευτη ανοιχτη κωλοτρυπιδα. Κρατημα μαλλιων πολυ ξυλο στα κωλομερια και αλυπητο γαμησι στην απιστευτη κωλαρα της. Την ρωταω πως γινεται να μην δινεις τετοια κωλοτρυπιδα πλακα μας κανεις κοπελλα μου? Δεν μου αρεσει το πρωκτικο μου λεει. Εκει εφαγα το πρωτο ξενερωμα στο αρχικο πλανο. Ακαθεκτος ξυλο βρισιμο και σφυροκοπημα ωσπου εβγαλα προφυλακτικο και τις τα εριξα ολα στην κωλοτρυπιδα της ετσι για αντιδραση στο οχι της. Μπανακι ποτακι και πολυ ομιλια απο μερος της με απωτερο σκοπο να περασει ο χρονος την αφησα εν γνωσει μου γιατι γουσταρα συζητηση και οταν ειδα οτι πηγε μισαωρο υπολοιπο χρονου την επανεφερα στην ταξη. Αυτο θελει προσοχη απο οσους την παρουνε μετριο προσωπο ευχαριστη παρεα ωραιο σωμα φανταστικο κωλαρακι ευλυγισια απιστευτη αλλα θελει και το επιδιωκει να κλεψει χρονο στο ραντεβου μιλωντας και αποφευγωντας το συνεχομενο σεξ. Ξεκινημα δευτερου γυρου οπου λογω οχι στο πρωκτικο και λογω οτι πηγε να φαει τον παλιο υπουλα με παρλα ο σχεδιασμος ητανε αλυπητο γαμησι για τιμωρια. Πιπα τωρα με συνεχομενα κρατηματα κεφαλιου για πνιξιμο και λεγωντας της ποιο βαθεια ποιο βαθεια. Μετα απο 5λεπτη πιεση βγαζω εναν δονητη την βαζω πανω στο κρεββατι και της λεω να ανοιξει πολυ τα ποδια της ενω εγω βαζω λιπαντικο στον δονητη της τον δινω της λεω να παιζει βαθεια το μουνι της βαζωντας τον ολον τερμα μεσα και ανοιγωντας τερμα την δονηση. Παραλληλα εχω βγαλει τα σχοινια και της δενω δυνατα τα ποδια ενω κραταω τα δυο χερουλια που εχουνε για τα χερια στην ακρη ενα δεξια ενα αριστερα. Ηθελες να λουφαρεις Στελλα ετσι δεν ειναι? Τωρα αρχιζει το κανονικο εργο. Αφηνω για λιγο τα χερουλια βαζω προφυλακτικο και της λεω να βγαλει τον δονητη τραβαω τα χερουλια και ανοιγω τερμα τα ποδια της οσο παει τον καρφωνω μεσα με δυναμη και αρχιζω πολυ δυνατο σφυροκοπημα. Νομιζα οτι θα κολλησει θα πονεσει η κατι θα πει τιποτα πολλες κραυγες καυλας και βρισιμο και απο τους δυο. Δεν μπορεις να κρατηθεις παρα πολυ σε τοσο δυνατους ρυθμους με δεμενα ποδια και τοσο μεγαλο ανοιγμα. Ο πουτσος σου αν ειναι και λιγο μεγαλος μπαινει μεσα στην μητρα και αισθανεσαι τεραστια καυλα. Αλυπητο γαμησι και βγαλσιμο προφυλακτικου και να φευγουνε χυσια παντου προσωπο ματια μαλλια. Τι να κανουμε Στελλιτσα ηθελες να κανεις λουφα σε τρελλο με φετιχ full pse bdsm να προσεχεις αλλη φορα γιατι 210 σε 1.5 ωρα ειναι πολλα λεφτα για την εποχη και αυτα τα λεφτα ειναι μηνιατικο στην Ουκρανια. Μην μας περνατε ολες οι ξενες για μαλακες τους Ελληνες. Ενω με ξενερωσε με το πρωκτικο και την λουφα που πηγε να κανει θελω να την ξαναπαρω. Με καυλωνει πολυ η ευλυγισια της και το απιστευτο κωλαρακι της. Βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας εγω σας ειπα ολα αυτα που αληθινα γινανε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, IvanTheGreat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2019
Ακριβή πολύ ακριβή, άσε θα βρούμε καμία φθηνότερη όπως έλεγε και ο Λάμπρος Κωνσταντάρας!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1