Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25212
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο την προηγουμενη μερα λογω της γιορτης μου εκανα ερευνα και κανονιζα τι θα διαλεξω για να περασω οσο το δυνατον καλυτερα. Μετα απο αρκετη μελετη και περιορισμενη ελευθερη ωρα λογω της ημερας κατεληξα στην Σαντρα και αλλη μια κοπελλα που θα γραψω ξεχωριστη κριτικη. Κλεισιμο ξενοδοχειου χαλαρα ποτακι και η γνωστη διαδικασια χτυπημα πορτας καΙ πρωτο τσεκαρισμα της κοπελλας. Μπηκε μεσα μια ντροπαλη κοπελλα με μετρια εμφανιση και ειπα απο μεσα μου στην γιορτη σου βρηκες να φας πακετο ρε μαλακα? Με φιλαει τις λεω να την κερασω ποτακι λογω της γιορτης και μου λεει παω στο μπανιο αλλα μην μπεις μεσα. Λεω οκ και περιμενω. Βγαινει μετα απο λιγο φορωντας πολυ ωραια εσωρουχα ζαρτιερες και καλτσες. Λεω απο μεσα μου καλη εισαι ετσι αλλα δεν τρελλαθηκα κιολας. Προσωπο μετριο γλυκα μαυρα ματια ωραια φυσικα χειλια μαλλια μαυρα ισια. Σωμα μικρο καλο στηθος λιγο κοιλιτσα καλουτσικο κωλαρακι κοντουλα. Γκομενα που μπορει να περνουσε απαρατηρητη στον δρομο. Χαλαρος οπως ημουνα και σχεδον βαριεστημενος δεν περιμενα με τιποτα τι θα παθαινα οταν αρχιζε το προγραμμα της. Με ειδε λιγο ψιλοξενερωμενο γιατι λογω ημερας εψαχνα πολυ δυνατο μουνι και μου ειπε γδυσου τελειως πινε το ποτο σου και ασε με να σε φτιαξω εγω οπως θελω. Δεν θελω να κανεις τιποτα ολα θα στα κανω εγω. Πραγματικα αφεθηκα ειπα σημερα δεν γλειφω δεν δερνω δεν βγαζω δονητες δεν κανω τιποτα αφηνομαι στην γκομενα να δω τι θα γινει. Αρχιζει με φιλαει πολυ ωραια στα χειλια στο λαιμο στο αυτι γυρναει και μου λεει να χαιδευω τα βυζια της και να την φιλαω πλαγια στον λαιμο της μου κουναει τον κωλο της πολυ αισθησιακα πανω στο πεος μου και μου λεει καυλωτικα λογια. Νοιωθει οτι αρχιζω και σκληραινω και γυρναει σκυβει και αρχιζει να μου τον γλυφει πρωτα στο κεφαλι με την γλωσσα μετα πλαγια απο την μια μερια και μετα την αλλη και μετα πολυ απαλο γλυψιμο στα αρχιδια μου. Μετα πολυ βαθια στο λαρυγγι της σαλιωμα του πεους και ξανα λαρυγγι παιξιμο με το χερι της αισθησιακα και γλυψιμο παλι στο κεφαλι και μετα παλι λαρυγγατο mouthfucking με χαιδεμα των αρχιδιων με τα νυχια της απαλα και απο κατω χαιδεμα στον προστατη. Εκει ημουνα πλεον στα ορια μου η γυναικα σε τελειωνει στην πιπα για πλακα. Πραγματικα πιπα για σεμιναριο. Την σηκωσα και της ειπα να μου βαλει προφυλακτικο και να καθησει απο πανω μου. Μου λεει μην μιλας θα κανω μαζι σου οτι γουσταρω εγω. Πηγα καθισα στο κρεββατι και περιμενα. Ερχεται με αρχιζει παλι στη πιπα και μου φερνει τον κωλο της πλαγια για να βλεπω οτι χωνει δακτυλο στον κωλο της. Τον ετοιμαζω για να μου τον ξεσκισεις μου λεει στον εχω κανει πετρα. Μετα βαζει πλαγια το σωμα της και αρχιζει να παιζει το μουνι της κανωντας μου συνεχως βαθιες λαρυγγατες διεισδυσεις με θορυβο. Λεω τι στο διαλο ανεβα να γαμησω με τα ζορια κρατιεμαι τοσην ωρα. Ετσι θελω μου λεει να σε παιδεψω. Σκεφτομαι απο μεσα μου τι γινεται ρε πουστη μου ολες οι ανωμαλες συνεχεια σε εμενα πεφτουνε? Σηκωνεται ορθια μου βαζει προφυλακτικο γυρναει τον βαζει μεσα της με δεμενα τα ποδια πανω μου και αρχιζει δυνατο γαμησι πανω κατω εγω τριβω το κωλοτρυπιδι της και απολαμβανω. Γυρναει καθεται με ανοιχτα τα ποδια και κανει σιγα σιγα πανω κατω και αρχιζει και παιζει την κλειτορειδα της ενω μπαινοβγαινει πανω κατω πολυ αισθησιακα.Τον βαζει τωρα στο κωλοτρυπιδι της και τριβει την κλειτορειδα της με μανια. Μου λεει οτι κοντευει να χυσει εγω τα πεταω ολα μεσα στο προφυλακτικο μην αντεχωντας αλλο και τον κουναω οσο μπορω για να χυσει και η γκομενα. Χυνει με σπασμους και κουναει μεση και κεφαλι και μολις τελειωνει πεφτει μπρουμητα και με κοιταει ολο καυλα. Τελικα αν η γκομενα ξερει να γαμιεται εναι ωραιο και το αισθησιακο γαμησι. Μπανακι ποτακι και φτανουμε 15 λεπτα πριν φυγει. Μου λεει ελα θα σε τελειωσω με πιπα και γαμησι στον κωλο γουσταρω πολυ να παιρνω πιπες και να με γαμανε στην κωλοτρυπιδα. Τον βγαζω εξω τον πηρε αμεσως στο στομα με τρελλανε με συνεχομενα deepthroat και στηθηκε στον καναπε για να φαινεται καλα η κωλοτρυπιδα της. Μου εχεις ανοιξει τον κωλο μου λεει η καυλα. Τωρα να δεις ποσο θα σου ανοιξει της ειπα. Δυνατο σπρωξιμο οσο ποιο μεσα μπορουσα αυτη επαιζε με μανια την κλειτορειδα της εγω τον εβαζα και τον εβγαζα συνεχομενα και κοιτουσα συνεχως την κωλοτρυπα πως ανοιγει γρηγορο τελος λογω και αγχους με τον χρονο με βγαλσιμο προφυλακτικου και χυσιμο βαθια στο λαρυγγι που ειναι και το αγαπημενο μου με κρατημα για ψιλοπνιξιμο. Κανενα προβλημα απο την Σαντρα σηκωθηκε χαλαρα και τα εφτυσε οτι εμεινε και αν εμεινε στο μπανιο με τροπο που πηγε να πλυνει στομα λαρυγγι και κωλοτρυπιδα. Η κοπελλα στην πιπα και γενικα στο προγραμμα ειναι τοπ. Οταν την βλεπεις δεν το περιμενεις με τιποτα οτι ειναι τοσο πουτανα οτι της αρεσει τοσο πολυ να γαμιεται. Δεν ειναι για full pse αλλα αν θες μια γυναικα να πας να αφεθεις στα χερια της και να σε ευχαριστησει στο επακρο χωρις αγχος και ακροτητες ειναι η τελεια επιλογη. Eιδικα για gfe ειναι ιδανικη. Στο τελος που δεν κρατηθηκα στον ψιλοχαμηλο ρυθμο και την πιεσα την ειδα να ανταποκρινεται και σε χαλαρο pse σε πολυ δυνατο pse δεν ξερω αν θα ανταποκριθει. Παντως για εμενα Σαντρα εγκρινεσαι με τα χιλια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Katz, sotiris vstrom650 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2019
Δηλ. 50 γιούρια ο κώλος, ακριβώς!!
24 Μαΐου, 2019
Bρε παιδιά γιατί όλοι την λέτε άσχημη την κοπέλα ή μάλλον μέτρια;; Στις φωτογραφίες εμένα μου αρέσει πάρα πολύ εκτός και αν δεν έχει καμία σχέση με τις φωτο και είναι παραπλανητικές .
Με τις κριτικές που κάνετε είναι σαν να μιλάτε για άλλη κοπέλα, εκτός και αν είναι τόσο καλοί όλοι τους στο photoshop. Aλλά αν είναι τόσο διαφορετική απο κοντά μην γράφετε ακριβέστατες γιατί μας μπερδεύετε.
Tελοςπάντων, τουλάχιστον της αρέσει το σεξ και το ζει ειλικρινά . Αυτό να το κρατήσουμε.
K
kostas21d
25 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την εχω παρει duo με την Alena μιλαμε ότι στο γαμηση τα σπαει από εμφάνιση είναι αρκετα καλη όχι όμως και ΤΟ μουνι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3