Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια δύσκολη εβδομάδα στη δουλειά και μια επόμενη περίοσο ακόμα ...πιο δύσκολη, είπα να ξεκουράσω το γερασμένο μου κορμί στα χεράκια και στα χειλάκια της Paola η οποία μου έκανε κλικ εδώ και καιρό, αλλά δεν ταίριαζαν τα ...ωράρια μας μέχρι τώρα. Με ένα τηλεφώνημα η μικρούλα τσουπ το βράδυ στο σπίτι μου.Γλώσσα

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και θα έλεγα ότι η περιγραφή του Spipis Καπέλο είναι η πιο ακριβής. Το κορμάκι της είναι χάρμα ιδέσθαι, ο κωλαράκος έργο τέχνης, το χαμόγελο ανεβαστικό, το βυζάκι χωράει όλο στο στόμα και το μουνάκι παραδεισένιο. Δεν χορταίνεται! Δεν μπορείς να μείνεις απαθής σε τόση νεανική ομορφιά και τσαχπινιά. Προσκύνημα
Να σταθώ επίσης στο γεγονός ότι η μικρή δεν έχει πάνω της τατουάζ, πλαστικές παρεμβάσεις και άλλα τέτοια. Αγνό, παρθένο, βελούδινο, απαλό δερματάκι !! Ναι!

Στα του σεξ τώρα, τι να πεις ? Προτίμησα στάσεις που μπορούσα να βλέπω συνεχώς το προσωπάκι της, κινήθηκα σε χαλαρούς ...αγαπουλίστικους ρυθμούς, με διάφορες εναλλαγές χαμουρέματος, σεξ, γλυψίματος, φιλιών, χαδιών και λοιπών περιπτύξεων. Με φυσιολογικές αντιδράσεις από μέρους της, χωρίς υπερβολές, με χαλάρωσε και με ευχαρίστησε όσο ακριβώς ήθελα και ...λίγο παραπάνω. Πολύ καλή αίσθηση στο μουνάκι της, τυλίγει τα ποδαράκια της γύρω από την μέση σου και δώστου !! Γλώσσα
Όταν πλησιάζεις την σουφρίτσα της, κάνει σαν να την χτυπάει ρεύμα. Όχι δάχτυλο, ούτε την γλώσσα δεν με άφησε να πλησιάσω!! Χα χα ! Το γλυκούλι μου !! Έρωτας
Δεν θα γυρίσεις τσόντα με την Paola, ούτε θα σπάσεις το κρεβάτι, αλλά θα περάσεις καλά, θα ευχαριστηθείς την επαφή με το νεανικό της κορμί και θα την πάρεις πάλι κάποια στιγμή. Αυτό είναι σίγουρο! Αν στη μια άκρη του φάσματος είναι η Αλεξία Ναι!Ναι!Ναι! στην άλλη βρίσκεται η Paola ΈρωταςΈρωτας
Επίσης ο αόρατος τοίχος που υπάρχει μεταξύ εκδιδόμενης και πελάτη μερικές φορές πήγε ...κατά διαόλου, πράγμα το οποίο το βρήκα ιδιαιτέρως όμορφο!!

Νομίζω ότι είναι αξεπέραστη η αίσθηση που έχει ένας μεγάλος σε ηλικία άντρας ο οποίος κρατάει στην αγκαλιά του ένα πιπινάκι του γάλακτος και ξέρει ότι σε λίγα λεπτά θα το "βεβηλώσει" με την καλή ... την έννοια. Η κοπέλα σου δίνει μια αίσθηση αθωότητας, amature κατάστασης η οποία σε εξιτάρει και αν υπολογίσεις και μια αίσθηση παθητικότητας όχι όμως υποτακτικότητας που έχει, την κάνει ακαταμάχητη για αγαπούληδες και ...σοβαρούς κυρίους άνω των ...άντα Γερο-μύστης. Χράτσα χρούτσα που έλεγε και μια ψυχή σε μια παλιά καλή ελληνική ταινία. Αν βάλουμε στην εξίσωση και το χαρωπό - ανεβαστικό της φέρσιμο είναι ότι πρέπει ώστε να τονωθεί η ψυχοσωματική σου κατάσταση και να ανέβει η ψυχολογία σου ώστε να βγάλεις πέρα ακόμα μια βάναυση εργασιακή εβδομάδα με τις εκλογές να έρχονται και τους πολιτικούς να σου ζαλίσουν τα καλαμπαλίκια με ένα σωρό μαλακίες. Μαλακία

Προτείνεται ιδιαιτέρως σε petit - πιπινολάτρες, Gfe fanatics, αγαπούληδες και άντρες πάνω από 40 χρονών, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι και υπόλοιποι δεν θα περάσετε καλά ! Επενδύστε άφοβα !! Η τιμή είναι καλή κατά την γνώμη μου και το γραφείο άψογο όπως πάντα.

Πιέστε την να μιλήσει και λίγο ελληνικά, έχει μεγάλη φάση !! Χα χα !!
Τι ναφτο ρε ??? Ώπα! Όχι εκεί! Όλο μέσα!!
Αυτά τα ολίγα! Καλά να περνάτε … Καπέλο

ΥΓ. Μου θύμιζε πολύ πάνω στο πήδημα με τις εκφράσεις που έπαιρνε, τις αντιδράσεις που είχε κλπ την Αλεξάνδρα από Glamour ( άλλη καβλομαναρομπεμπέκα και αυτή !!) . Που να είναι κι αυτό το κορίτσι ?? Και η Τίνα ??? Ελάτε πίσω καύλες !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.552
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, NICK TRIVE, satyrus και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2019
Εμένα πάλι δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Πολύ κοντή και μικροκαμωμένη για τα γούστα μου. Ωραίο κορμάκι, αλλά αυτό που είπα..κορμάκι. Και πρόσωπο μέτριο. Καλές υπηρεσίες, ωραίο κωλαράκι, πολύ καλό παιδί φαίνεται, αλλά περίμενα πολύ καλύτερη εμφάνιση, με όσα είχα διαβάσει. Γούστα είναι βέβαια αυτά...
22 Μαΐου, 2019
Έχω πάρει μερικές 100άδες Call girls, τον έρωτα που έζησα με την Πάολα, δεν τον έχω ζήσει ΜΕ ΚΑΜΙΑ!!!!
E
ErotikoNisi
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2