Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα αγαπητοι συναγωνιστες.Εχοντας σταμπαρει εδω και αρκετο καιρο ειναι η αληθεια την ελενα και βλεπωντας τη συμπεριφορα της στο φορουμ που διατηρει η ιδια στο σαιτ και ποσο συζητησιμη και φιλικη ειναι εκτος απο μουναρος αποφασισα για συναντηση.κανονισαμε για τριτη 14 του μηνα στο bill μεταξουργειο το απογευματακι.Ηρθε στην ωρα της και λιγο νωριτερα ντυμενη με μαυρο φορεματακι φουστιτσα μαυρη και ενα μαυρο σακακι.οταν την ειδα μου θυμισε τη καθηγητρια μου στο φροντιστηριο οταν πηγαινα λυκειο που ειχα αποθυμενο να τη πηδηξωΝαι!Εμφανισιακα εχει ισως τα ωραιοτερα ματια σε γυναικα που εχω δει.ωραια πρασινα ματια που θες να σε καρφωνουν συνεχεια ανελεητα.ωραιο καρε μαλλι που της ειπα οτι με καυλωνει και αυτο και σεξυ γυαλακια.στο σωμα ειναι μια χαρα με στητο βυζι αποτελεσμα σιλικονης λογικα. σφιχτο κορμι και ωραιο κωλο.πεταω το μπουρνουζι μου τη βοηθαω λιγο με το φορεμα να γδυθει παει για ενα φρεσκαρισμα και σε ενα λεπτο ερχεται.πλακωσαμε τα γλωσσοφυλλα κτλ και ειχα αναγκη να τη γλειψω παντουΈρωτας ξεκινησα απο λαιμο κατεβηκα κατεβηκα στηθος περιοχη αναμεσα στα ποδια και μετα της εκανα ενα γλειφομουνι.εχει ωραιο αιδοιο μικρο με πεταχτα μουνοχειλακια δε το χορταινα μεχρι που την εκανα και εχυσε φωναζοντας απο καυλα μας ακουσε ολος ο οροφος.γενικα ειναι ωραιο να φωναζει και να σε βριζει η γυναικα.στη συνεχεια μου εκανε μια πιπα αρκετα καλη με γλειψιμο αρχιδιων και πρωτη σταση με ελενα απο πανω.δινει πονο αυτη μετα της λεω αστο σε μενα σπρωχνω και εγω για αρκετη ωρα και μετα αλλαξαμε στα 4.τη περνω στα 4
αρκετη ωρα και ηδη εχω αρχισει να ιδρωνω.να χυσω δε ξερω δεν μου ερχοτανε με τιποτα.μετα πλακωθηκαμε ιεραποστολικο που η καυλα μου βαρεσε κοκκινο ο πουτσος μου και το καρδιοαναπνευστικο μου συστημα βαρεσανε κοφτηΝαι! οπως οταν παω και πλακωνομαι στα τρεξιματα στο βουνο.εχοντας γινει μουνι στον ιδρωτα εσταζα παντου σαν να χω βγει απο σαουνα καταφερα και εχυσα μεσα της με κραυγες κτλ και απο τους δυο μας.μπανακι και απο τους δυο λιγη συζητηση και εναρξη δευτερου γυρου.Να προσθεσω και κατι ασχετο εδω αλλα δειχνει ποσο επαγγελματιας ειναι τα λεφτα της τα ειχα σε ενα φακελο και τον πηρε οταν μπηκα για μπανιο αυτο σαν κινηση το θεωρησα ομορφο.τεσπα δευτερος γυρως με πιπα με πολλυ σαλιο η πουτσα ειχε γινει μουσκεμα της λεω ελα να σε παρω στα πλαγια τη καρφωνω με ολη μου τη δυναμη στα πλαγια πιανοντας με το ενα χερι μου το χερι της και με το αλλο χερι μου το ποδι της και κοπανοντας το πουτσο μου τερμα μεσα της και με ξαναχυσεΈρωτας το θεαμα ηταν τελειο γιατι το βλεπα και στο καθρεφτη.μετα σταση cowgirl αναποδο παλι εχω αρχισει να γινομαι λουτσα στον ιδρωτα και μετα παλι ιεραποστολικο.μετα αρχιζει μου πεφτει λιγο απο τη κουραση ξεκουραζομαι λιγο ξειδρωνω και η ελενα ξαπλωνει μου κανει πιπα παιζει το μουνακι της και μου λεει τα θελω στο στομα καυλιαρηΈρωτας με πιπωνει κτλ τον παιζω μονος μου αλλα τιποτα δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω.για τελειωμα της συναντησης επειδη ειχε μεινει λιγος χρονος της λεω ελα να σε παρω απο το κωλο.οτι θες μου λεει μωρο μου μπηκα μεσα στη κολαρα της την εσκισα με τις τελευεταιες μου δυναμεις μεχρι που παρεδωσα και εγω και τις λεω τερμα δεν αντεχω αλλο. γαμαγα πραγματικα ασταματητα σχεδον μια ωρα εμεινα εκπληκτος απο τον εαυτο μου οφειλω να ομολησω βεβαια κανω γυμναστικη και διατροφη και διατηρω καλη φυσικη κατασταση.τη βοηθησα με το φορεμα της φιληθηκαμε και εφυγε.οταν εφυγε για να ισιωσουν τα ποδια μου ξεκουραστηκα ενα 20 λεπτο μαζεψα τα προσωπικα μου πραγματα και αναχωρησα τρωγοντας τη μπαρα βρωμης μου....Συνοψιζοντας η ελενα ειναι μια εμπειρη γυναικα ψυχολογει καλα τον πελατη και τα δινει ολα στο σεξ γιατι οπως μου ειπε θελει πραγματικα να το απολαμβανει και η ιδια.Συστηνεται για ραντεβου αν και προσωπικα θεωρω η μια ωρα ειναι λιγο για μια τετοια γυναικα...Να περνατε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, thesaint και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2019
Αλλοι μετα το γαμησι κανουν ενα τσιγαρο και εσυ εκανες μπαρα βρωμης

Θεούλης
16 Μαΐου, 2019
ρε δικέ μου μας έστειλες...

μήπως ψάχνεσαι για συμπρωταγωνιστής ΧΑΤΖΗ σε καμιά ταινία?
16 Μαΐου, 2019
δε καπνιζω ουτε πινω και αθλουμαι για αυτο. ειχα παει και πριν τη συνερευση γυμναστηριο και με ειχε κοψει η πειναΜεγάλο χαμόγελο
16 Μαΐου, 2019
Μπράβο η χατζενα , πολύ δυνατή κοπέλα και με μια περίεργη εξωτική θα έλεγα ομορφιά
17 Μαΐου, 2019
όντως απο τις μουνάρες που θες να σκίσεις.
22 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμεεεε
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6