Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είμαι και εγώ ένας από τους τυχερούς που είχε ραντεβού με την Φαίδρα…
Καταρχήν με τράβηξε το κορμί της και ειδικά η στρογγυλή κωλάρα της που τόσο επιδέξια την στήνει… Στην συνέχεια διάβασα μερικές κριτικές και μπήκα στα μεράκια… Τηλεφωνώ στο γραφείο και την ζητάω για μιάμιση ώρα συν το τελείωμα στο στόμα…
Ήρθε σχετικά στην ώρα της, αεράτη, άνετη γεμάτη ενέργεια… Δεν σπάσαμε πάγο γιατί δεν υπήρχε πάγος… Συμπεριφερόταν θαρρείς και ήταν παλιά μου γκόμενα που απλά βρεθήκαμε για να ξανά γαμηθούμε!!!....
Άνετη, αεράτη σηκώθηκε και με μια κίνηση πέταξε το φόρεμα και τα μάτια μου απ’ έξω… Τι κορμί!... κορμάρα!... πήγε για ντουζ και έτρεξα από πίσω της, (άσχετα του είχα κάνει ντουζ δέκα λεπτά πριν έρθει) δεν θα έχανα τέτοια ευκαιρία… Αγκαλιές, γλωσσόφιλα, τριψίματα, παλαμουτιάσματα, χαμουρέματα και μια πίπα γονατιστή για Όσκαρ!... Ξέρει από πίπα και έχει πολύ καλό ρεπερτόριο που με καθάρισε στο πεντάλεπτο ρουφώντας μου μέχρι και την τελευταία σταγόνα!!... Η συνέχεια στο κρεβάτι… σχεδόν με τα νερά την έριξα στο κρεβάτι σηκώνοντάς της τα πόδια ψηλά όρμησα στην μουνάρα της και στην κλειτορίδα που είχε γίνει κόκαλο από την καύλα!... Η γλώσσα μου είχε ξεσαλώσει… πήγαινε από το μουνί στον κώλο και από τον κώλο στο μουνί εισπράττοντας καύλα με φωνές!.. Στην συνέχεια ακολούθησε το 69 μέχρι που μου ξαναέγινε ντούρος, μου έβαλε το προφυλακτικό και με καβάλησε κανονικά!... Ανέβηκε στον πούτσο μου και χοροπηδούσε πάνω του γεμάτη ευχαρίστηση και καύλα που αφέθηκα στην ηδονή της και ο δεύτερος οργασμός ήταν γεγονός… Όταν ξεκίνησα να χύνω μου έβγαλε το προφυλακτικό και μου τα ρούφηξε όλα απολαμβάνω τας στην συνέχεια χαλαρωτική πιπούλα μέχρι τελικής πτώσης… Ακολούθησε ένα μικρό διάλειμμα για σόσιαλ και για να ξαναγεμίσουν οι μπαταρίες…
Ο τρίτος γύρος ξεκίνησε με πίπα ίσα ίσα για την στύση, πέρασμα νέου προφυλακτικού και μου στήνεται στα τέσσερα σαν την γάτα τουρλώνοντας την κωλάρα της προσφέροντάς μου ένα θέαμα μοναδικό…. Έκανα πρώτα ένα γρήγορο πέρασμα με την γλώσσα από κώλο και μουνί μπαίνοντας όσο μπορούσα μέσα της… στην συνέχεια καρφώθηκα μέσα της και ξεκίνησα να την γαμάω άγρια σε γρήγορους ρυθμούς με μπατσάκια στα κωλομάγουλα… Όχι δεν άκουσα από το στόμα της… απεναντίας γουστάριζε αγριάδες και με παρότρυνε να κάνω και άλλες!.. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις με ένταση και άπειρη καύλα μέχρι να έρθει ο στερνός οργασμός της λύτρωσης, είχαμε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα και στην εξπερμάτωση τρέμανε τα πόδια μου… Κάναμε μαζί πάλι ντουζάκι χαλαρά την βοήθησα να σκουπιστεί είπαμε μερικές κουβέντες καθώς ντυνόταν και έφυγε λίγο βιαστικά γιατί εξαντλήθηκε ό χρόνος μου και έπρεπε να πάει σε άλλον τυχερό!!...
Ή Φαίδρα είναι μοναδική!.. Είναι καλή επαγγελματίας, αξίζει μέχρι και το τελευταίο σεντς που παίρνει… γουστάρει αυτό που κάνει και το κάνει με πάθος που το γουστάρισα πολύ και την πρόσθεσα στα στανταράκια μου!!!... Αυτά από εμένα για την Φαίδρα φίλοι μου, συστήνεται ανεπιφύλακτα για τύπους που γουστάρουν και λίγο άγριες καταστάσεις με φωνές, βρισιές και μπατσάκια στα κωλομάγουλα!!!....
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, Varzakis, linear και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού