Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχω συνενοηθει απο την προηγουμενη μερα με την τηλεφωνητρια μια πολυ συμπαθης και ευγενικη κοπελλα με συμφωνια να μου στειλει εκεινη οποια θελει αλλα να ειναι σιγουρη οτι θα περασω καλα. Πηγαινω στο ξενοδοχειο χωρις να ξερω ποια θα ερθει και περιμενωντας με ανυπομονησια. Χτυπαει η πορτα ανοιγω με αγωνια και βλεπω μπροστα μου εναν αγγελο. Πολυ ωραιο προσωπο για τα γουστα μου η Ανια. Μπαινει μεσα με φιλαει αισθησιακα και με χαιδευει. Την ρωταω αν θελει κατι να πιει και παει για μπανιο. Βγαινει απο το μπανιο συντομα γυμνη και παθαινω πλακα. Σωμα παρα πολυ καλο. Μικρο στητο βυζι με πεταχτες ρογες πλακα κοιλια μεση δαχτυλιδι πολυ ωραιο πεταχτο κωλαρακι δερμα μαλακο. Φιλια παθιαρικα με γλωσσα γλυψιμο στον λαιμο μου ωραιο απαλο χαιδεμα σε ολο μου το κορμι. Γυναικα αισθησιακη ομορφη για ωραιο και απολαυστικο γαμησι. Πιπα αρκετα βαθια με γλυψιμο αρχιδιων παιχνιδια με την γλωσσα και σαλιο στο πουτσοκεφαλο δυνατα ρουφηγματα και αρκετα παιχνιδια ενω σε κοιταζει και με τις ματαρες της και σε καυλωνει ακομη περισσοτερο. Με εκανε τουρμπο και την πηρα φορεσα προφυλακτικο και την εβαλα να κατσει πανω μου. Πολυ ωραιο αισθησιακο γαμησι ενω της επιανα τα κωλομερια της και την ειδα να καυλωνει οταν την εβαλα να πηγαινει δυνατα μπρος πισω και να μπαινει ολος μεσα με δυναμη. Ειχε κλεισει τα ματια εβγαζε καυλωτικες κραυγες αυτη η γλυκια κουκλα. Μετα απο πολυ ωρα τελειωσε με σπασιμο της μεσης και φωνες. Πολυ ωραια εικονα πραγματικα γιατι η κοπελλα αξιζει. Ειναι πολυ δυνατη στο προγραμμα και κανει για στανταρακι αρκει να μην κουραστει ψυχολογικα και πεσει στην αποδοση οπως αλλες. π.χ Η Μονικ που ξεκινησε και πεταγε και τωρα εχει γινει πατος. Η δουλεια αυτη θελει ειδικο χειρισμο απο τις κοπελλες και να τους αρεσει το σεξ. Η Ανια θα κρατηθει στην δουλεια γιατι βλεπω οτι της αρεσει πολυ το σεξ δεν προσποιειτε της αρεσει να γαμηθει οταν την βρισκει και αυτο ειναι πολυ σημαντικο για αυτη την συγκεκριμενη δουλεια. Ενω πλεον ημουνα κουρασμενος απο τα συνεχομενα ραντεβου δεν με αφησε σε ησυχια και με χαδια φιλια και πολυ ωραια πιπα με εφτιαξε για να την ξαναγαμησω. Την εστησα στην ακρη του κρεββατιου και την τον εβαλα στην κωλοτρυπιδα. Πολυ στενη η τρυπα της σε σημειο που με κατι συσπασεις που εκανε ενιωθα απιστευτη καυλα. Την φιλαγα στον λαιμο στα μαγουλα στο στομα και την ειχα δει χαλαρα και πολυ βαθια. Ομως απο την πολυ ωρα και τις καυλωτικες φωνες της δεν αντεξα και πολυ στον χαλαρο ρυθμο και αρχισα τα δικα μου.Πολυ δυνατο βαθυ γαμησι με σφαλιαρες στα κωλομαγουλα τραβηγμα μαλλιων και βρισιμο στα Ελληνικα και Ρωσικα. Πολυ καυλα η Ανια στους υψηλους ρυθμους και δεν αντεξα τον εβγαλα και της τα εριξα ολα στο ομορφο προσωπο της. Πηγε μπανιο και ηρθε χαλαρη να πιουμε το ποτακι και να με ενημερωσει οτι αυριο φευγει και θα ερθει Αυγουστο η Σεπτεμβριο. Αλλο ενα δυνατο στανταρακι που φευγει. Για μενα καλα κανει για να μην καει ειδικα ψυχολογικα θελει ξεκουραση. Οταν θα ερθει παλι για εμενα αυτη την γυναικα πρεπει να την παρετε. Αν το πρακτορειο εχει και αλλα τετοια εργαλεια γιατι ητανε η πρωτη που δοκιμασα σιγουρα θα με εχει μονιμο πελατη. Καλα να περνατε συναγωνιστες. Ο ψευτης σας ευχεται καλα γαμησια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, chris1955, Spanakeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού