Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες. Η συναντηση με την κορασιδα εγινε μεσα στον Φεβρουαριο αλλα η κριτικη μου δεν ανεβηκε και ετσι ξαναγραφω. Γενικα οτι λενε οι αλλοι ισχυει. Ηταν Κυριακη και το βραδακι θα ειχα ελευθερο χρονο για αλητεια. Πηρα το μεσιμερι τηλεφωνο για να κλεισω την Τινα στο glamour αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι διαθεσιμη. Εκεινη την ωρα δεν ειχα χρονο να ψαξω για αλλη και θυμομουν την angelina. Το ραντεβου κλειστηκε για τις 8 το βραδυ σε γνωστο ξενοδοχειο περιξ της καλαμακιου στον Αλιμο. Η κορασιδα ηρθε στην ωρα της με ενα μαυρο παλτο και μεσα φορουσε ενα ωραιο φορεματακι. Αρχισαμε την κουβεντα και συζυτησαμε γυρω στα δεκα λεπτα. Τα αγγλικα της πολυ καλα. Η κορασιδα εχει μια απιστευτη ενεργεια και διαθεση που σου μεταδιδει και σε κανει ευτυχισμενο. Θα ηθελες να ηταν η κοπελα σου η η συζυγο σου. Η χημεια μου με την δικη της ταιριαξε πολυ. Μετα προχωρησε στο μπανιο και σε λιγακι βγαινει με την πετσετα ετοιμη. Η κορασιδα εχει απιστευτο σωμα. Ειναι γυρο στα 1.60 με μακρυ μαλλι τελεια μεση, πολυ καλο κωλο και σωστα βυζακια. Στο κρεβατι τα εδωσε ολα, Ειναι ενα μικρο πυραυλακι το οποιο χαιρεσαι να το χειριζεσαι. Εγινα ολες οι στασεις χωρις κανενα προβλημα. Μετα απο 25 σφυροκοπηματος στο οποιο με σκοτωσε κατεθεσα στα βυζια της. Μου το επεξε για να χυσω και ετσι γεμισα και τα δυο βυζια με ζεστο σπερμα. Το απιστευτο με αυτην την κορασιδα ειναι οτι η μεση της κουμπωνει πανω σου. Ετσι χαιρεσαι να βαζεις τις παλαμες στα κωλομερια της και να την οδηγεις πανω κατω. Εαν ξαναρθει Ελλαδα να την τιμησετε. Στα μειονεκτηματα δεν δινει κωλο, δεν τα παιρνει στο στομα και δεν δεχεται δικο σου σαλιο πανω στο καβλι σου, απλα σου δινει το δικο της gel.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
483
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, kwstasxat, delipas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού