Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10
Call-Girls 5502
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιλησα με τον καινουργιο πλατωνικο μου ερωτα την τηλεφωνητρια και μου προτεινε Τζοανα Σαντρα Νταρινα Νορα αλλα λογω δικιας μου περιορισμενης ωρας και κλεισμενων ραντεβου των κοριτσιων στην ωρα που ηθελα κατεληξα με Τζοανα και μετα Τζουλια. Περιμενω την Τζοανα στο δωματιο σκεπτομενος αν εκανα καλα που τελικα την εκλεισα γιατι και τα λεφτα ητανε πολλα αλλα και δεν ειδα και κατι ανεπαναληπτο στις φωτογραφιες. Χτυπαει η πορτα βλεπω για τα γουστα μου μια ομορφη κοπελλα πολυ τρυφερη και αερατη που μεσα σε ελαχιστο χρονο αρχισε να με φιλαει πολυ αισθησιακα με τα πολυ ωραια χειλη της και να με χαιδευει καυλωτικα. Πολυ ωραιο φιλι και με γλωσσα και με τα χειλια τα οποια ειναι πολυ μεγαλα σαν να ειναι ψευτικα ομως ειναι αληθινα και αυτο με καυλωσε ιδιαιτερα. Σταματησε για λιγο τα φιλια και μου ζητησε ευγενικα να παει στο μπανιο. Μιλαει απταιστα Αγγλικα και με καλη προφορα ωστε να συνενοηθεις ανετα για το τι θελεις η να κανεις μια συζητηση. Βγηκε απο το μπανιο φορωντας γοβες με τακουνια και ολογυμνη. Πολυ ωραιο σωμα μοντελου θα ελεγα, χωρις ιχνος κυταριτιδας, ωραιο μικρο βυζι με πεταχτες ρογες, πλακα κοιλια ωραια ψηλα ποδια, αλλα αυτο που πραγματικα ξεχωριζει και αξιζει ειναι ο πεταχτος κωλος της. Μικρος πεταχτος πετρα βραζιλιανος κωλος που τα σπαει. Αμεσως ορμησα και αρχισα το μπαλαμουτι. Μονη της καθισε στο κρεββατι και εγω ανελαβα πρωτος να την καυλωσω. Φιλια γλυψιμο στα βυζακια και στις ρωγες και αμεσως γλυψιμο κλειτοριδας που ειναι αρκετα μικρη. Μοσχομυριστο μουνακι ατριχο και γλυφωντας κλειτοριδα απαλα ακουγα αναστεναγμους τσιμπαγε τις ρωγες της και κατι ελεγε στα βραζιλιανικα. Συσπασεις απο το γκομενακι που ειναι τελειως ακομπλεξαριστο στο σεξ και πολυ δυνατος οργασμος με κλειστα ματια κουνηματα ολου του σωματος και σπασιμο μεσης. Το πεος μου ειχε γινει πετρα και η Τζοανα σηκωθηκε γονατισε και τον πηρε με τις χειλαρες της στο στομα. Αρχικα χερι που δεν μου αρεσε και τις ειπα να το τραβηξει ακουσε με προθυμια την εβαλα να χαιδευει αρχιδια με το χερι και να τον βαζει ολον λαρυγγι. Πολυ ωραιο deepthroat με ηχους και πνιξιματα και ηρθε η ωρα να την σχισω. Την εβαλα σε ιεραποστολικη σταση με ανοιχτα τα ποδια αλλα δεν αντεξε για πολυ ουτε το σφυροκοπημα που της εριξα ουτε που της ανοιγα τερμα πολυ τα ποδια της. Μου ζητησε πισωκολλητο και γυρισε και στηθηκε. Αυτη την συγκεκριμενη στιγμη συναγωνιστες τα ειδα ολα. Τα δυο κωλομερια να ξεχωριζουνε μονα τους και να στεκονται πετρα η κωλοτρυπιδα ορθανοιχτη και το μουνι πιατο. Το εχουνε οι λατινες το στησιμο στα τεσσερα. Τον βαζω μεσα βαζω δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα της και την ρωταω. Σιγουρα δεν κανεις πρωκτικο? Οχι μου λεει. Δεν γινεται ρε κοριτσι μου να μην μας χαριζεις τετοια κωλοτρυπιδα. Πιανω τα κωλομερια με τα δυο μου χερια μιλαμε για απιστευτη θεα και την γαμαω πολυ δυνατα φερνωντας τα ποδια μου πολυ κοντα της για να μπορεσω να μπω τερμα μεσα πιεζωντας με δυναμη με το σωμα μου ολο και ποιο δυνατα. Τα χερια μου με δυναμη σπρωχνανε πανω μου ολο τον κωλο της. Ετσι ευχαριστηθηκα πολυ βαθεια διεισδυση και αληθεια απο την καυλα της εριξα πολυ ξυλο στα κωλομερια της. Ειχε ο κωλος της ολο σημαδια απο τα χερια μου ητανε κατακοκκινος. Απιστευτη καυλα απιστευτη θεα και τραβηγμα δυνατο απο τα μαλλια σκυψιμο πεταγμα προφυλακτικου και τερμα χυσιμο μεσα στο λαρυγγι. Κρατημα κεφαλιου για να πνιγει οσο γινεται και οσο αντεξει. Η ωρα περνουσε μαζι της παρα πολυ γρηγορα και ειχα στο νου μου οπωσδηποτε πριν φυγει να με γαμησει βραζιλιανικα απο πανω εκεινη. Ντουσακι και οι δυο μαζι οπου αρχισανε τα χαιδεματα εγω δαχτυλα μουνι κωλο αυτη παιξιμο πουτσου φιλια τερμα γλωσσα με παθος την τραβηξα απο το μπανιο οπως ημασταν με τα νερα χωρις να σκουπιστουμε και την εβαλα κατευθειαν απο πανω μου. Καρφωμα ολος τερμα μεσα πρωτα αυτη να καθεται σιγα σιγα και να με βασανιζει, μετα βραζιλιανικο γαμησι μπρος πισω σαν σαμπα χορος, μετα γυριστο πανω κατω να βλεπω παλι την κοκκινισμενη κωλαρα της να ανοιγω με μισος τα κωλομερια της και να σφυροκοπαω. Πολυ γρηγορα αυτη την φορα το τελος η Τζοανα παλι σκυμενη εγω να την παιζω και ολα να πηγαινουνε σε ολο της το προσωπο. Τελικο συμπερασμα. Κωλαρα βραζιλιανικη που πρεπει να φαει πολυ δυνατο γαμησι. Πραγματικα αξιζει τα λεφτα αυτα αυτος ο κωλος. Η κοπελλα δυστυχως σε 4 μερες φευγει. Εγω θα λειπω εξωτερικο αλλιως θα την ξαναεπαιρνα. Παρακληση οποιος αντεχει οικονομικα ας την ξεμουνιασει και για μενα και να της ριξει και αλλο ξυλο στην κωλαρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, petergsp, MichaelAngelo και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού