Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανο ραντεβού με την κοπέλα στον χώρο μου.Συννενοηση στο μπαμ και μου ήρθε στην ώρα της ντυμένη απλά και κομψά με γόβα.Καλη πρώτη εντύπωση χαμογελάκι και φιλάκι για το Καλώς ήλθες..Στο σοσιαλ κοινωνική, ευχάριστη με χιουμορακι.Μπσινει για μπανάκι και βγαίνοντας μου λέει τώρα θα σε περιποιηθώ όπως ξέρω.
Πίπα αισθησιακή που σε κάνει να ξεχνιέσαι και να μην σε νοιάζει τίποτα.Την ιππασία την κατέχει και καρφωνονταστην στα 4 τουρλωνε το κωλαράκι και έβγαζε κραυγουλες σίγουρα όχι fake.Οι κινήσεις στης ήταν για πλήρη και βαθειά διείσδυση όπου δεν άντεξα και πολύ και κατέθεσα στο κωλωμαγουλο της.Μπανακι και λίγο κουβέντα περί ανέμων και υδάτων και χωρίς να θέλει να φάει χρόνο στην κουβέντα ξεκινάει να μου χαϊδεύει τον πούτσο και να παίζει την γλώσσα της στο κορμί μου.Ετοιμος πάλι και την σήκωσα όρθια λέγοντας της να βάλει τις γόβες για να την πάρω έτσι στα όρθια ακουμπώντας τα χεράκια της στο τοίχο. 2-3 παραλλαγές από τοίχο στο προσκέφαλο του κρεβατιού και μετά στο κρεβάτι με ιεραποστολικό ήρθε το τέλος μέσα της.Γενικα πολύ καλή περίπτωση, δεν την απασχολεί ο χρόνος και είναι πολύ δεκτική σε ότι της ζητήσεις Βεβαίως και θα ξανατιμηθει γιατί μου έβγαλε πολύ κάβλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
916
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2019
Μπράβο παίχτη εμφανισιακά είναι κοντά στις φωτό;αγγλικά μιλάει;είναι τόσο καλή όσο η Anya στις υπηρεσίες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1