Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Hello γενέθλια λοιπόν αρχές Μάη(ημερομηνία ενδεικτική)και επιλέγω Anya εμφάνιση και κριτικές με έσπρωχναν κοντά της.Κιενα ευχαριστώ στον Πριαμο Ηλιούπολης για το δωρεάν δωμάτιο με επίδειξη ταυτότητας στα γενέθλια(ισχύει και στην ονομαστική εορτή)επίσης
Respect στην τηλεφωνήτρια του playgirls για την άψογη εξυπηρέτηση(πρώτη επαφή με το εν λόγω γραφείο)πάνω από όλα άνθρωπος και μετά επαγγελματίαςΠροσκύνημα
Μου λέει θα σου στείλω την Anya με κόκκινο φορεμα σαν δωράκι και όντως έρχεται η κοπέλα με κόκκινο φόρεμα ανοίγω την πόρτα τραγουδούσε το happy birthday και μου χε φέρει και γλυκάκι κέρασμα.Σκλαβωθηκα μάγκες γιατί έδειξε ενδιαφέρον το γραφείο και εκτίμησα την χειρονομία η λεπτομέρεια για μένα κανει την διαφορά επισης μου είπε η τηλεφωνήτρια ότι δεν καλεί ποτέ παρά δέκα όπως άλλοι respect και γιαυτο.Η κοπέλα πανέμορφη όπως την έχουν περιγράψει και οι συμπαίχτες με άρχισε στα φιλιά πήγε στο μπάνιο και ήρθε με το σετ εσωρούχων των φωτό απτό site.Γλωσσοφιλα φουλ χάδια 69 απολαυστικό από πάνω και ντογκι όπου και τελείωσα με πλήρη συμμετοχή της Anya που έδειχνε να απολαμβάνει.Ντουζακι και μετά άρχισα να την γλύφω πατόκορφα ύστερα ανταπέδωσε και εκείνη γλυφωντας απ'τα γονατα μέχρι τα χείλη μου και μπάλες φουλ.Καρεκλατο και μετά ντογκι στην καρέκλα γούσταρε σκαμπίλια στον κώλο αληθοφανης κραυγές και εκφράσεις απόλαυσης.Μετα αργωντας να τελειώσω αρχίζει ένα φοβερό κλαρίνο όπου τελείωσα στο στόμα της και συνέχισε να ρουφά ενω είχα τελειώσειΠροσκύνημα πήγαμε ξανά μαζί για μπανάκι όπου μου βάλε αφρόλουτρο και με έτριψε σαν να ήμουν άντρας της κιεκει θυμήθηκα τίτλο πασας και κανακαρης που έγραψε άλλος συμπαίκτης.Αντί να αρχίσει να τρέχει ενώ είχε περάσει η ώρα στεγνωνε τα μαλλιά της άνετηΠροσκύνημα
Πραγματικά η κοπέλα είναι στο top 3 απ'τα τόσα έσκορτ που έχω δεί.Μετα απο λίγες μέρες παιχτηκε και ντουο με την φίλη της Maya όπου πάλι τα έδωσε όλα!!!Μακάρι όλα τα cg να ήταν σαν αυτήν όπως είπε και άλλος συνάδελφος.Ηταν απ'τα ομορφότερα γενέθλια της ζωής μου και εις αλλα με υγεία.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Sproxe Garsia, xlm και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2019
Το επόμενο βήμα μετά από δωρεάν δωμάτιο είναι και δωρεάν callgirl Ναι! χαχαχαχα Τλσπ Πολύχρονος!!!
10 Μαΐου, 2019
Εχω κερδίσει παλιότερα free fuck χαχαχα ευχαριστώ παίχτη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2