Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα την αφιξη της κοπελας και τις παρα πολυ καλες εντυπωσεις απο το γραφειο, αποφασισα να κανω κασκαντεριλικι με την Λινα .
Η κοπελα κατεφτασε στην ωρα της και με το που την ειδα απογοητευτικα.
Προσωπο αγριο με μια ελαφρια ουλη στο προσωπο.
με την καμμια δεν ειναι 29 ειναι 35 + στα σιγουρα και με στοιχημα, αυτο το υποδηλωνει το προσωπο της και το σωμα της που χρειαζεται πολυ δουλεια και αμεσα αν θελει να κοντραριστει με τα πιπινια που κυκλοφορουν στην πιατσα .
Ειναι πολυ περπατημενη στο κουρμπετι και το καταλαβα απο μια μικρη συνομιλια που ειχα μαζι της , οποτε με απλες προσθεσεις κατεληξα κ στην ηλικια της .
πρωτο φαουλ, με το που μπηκε , ζητησε καυευθειαν τα χρηματα ( δευτερη φορα που μου τα ζηταν μπροστα ) πρεπει η γκομενα να μπορει να ζυγιζει τον πελατη ποιος θα της την κανει και ποιος οχι, η να ενημερωνει το γραφειο ποιος εχει ξαναψωνησει απο το γραφειο και να ειναι πιο χαλαρες.
δευτερο φαουλ, βυζι καθολου φυσικο, και οι ουλες φαινονται πολυ καλα, πολυ καλο σε υφη ομως .
Νινακι με πιρσινγκ αξυριστο ομως 2-3 ημερων (τριτο φαουλ)
στα του αγωνα , οκ πολυ καλη πιπα, ολον μεσα , περιποιηση της γυρω περιοχης (μου εχουν κανει και καλυτερη)
Πρωτη σταση απο πανω , συνεχεια στα 4 και καταθεση
Ντουσακι ακολουθησε χαλαρωση, γλωσσοφιλα, δεχεται δαχτυλοσκοπηση και με παροτρυνση μου ξεκινησε το καλρινο με δικη μου προτροπη, και αποφασισα να με τελειωσει ετσι και στο στομα , πραγμα που εκανε
Με το που σηκωθηκα να παω για ντουσακι και βγαινοντας την ειδα να ετομαζεται στο παρα τεταρτο και μου ζητησε τα χρηματα για τα εξτρα ,και εψαχνα πορτοφολια με βρεγμενα χερια .
Πολυ επαγγελματιας , πρεπει τα αλλα κοριτσια του γραφειου να της πουν μερικα πραγματα αν θελει να βγαλει χαρτακι τις 2 εβδομαδες που θα κατσει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, old boy, mallias20 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού