Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο τύπος στο τηλέφωνο απλά δεν υπάρχει, Ναι! τα σπάει, άψογος, κορυφαίος για μένα στο ίδιο επίπεδο Γερο-μύστης με την νεαρά του playgirls.

Ισως δεν δικαιούμαι πλήρους κριτικής για συνάντηση που δεν έγινε αλλά θα καταθέσω την εμπειρία μου... Εμμμμ

Σήκωσα τον πακιστανό και πήρα τηλέφωνο η υποδοχή ευγενής, λιτή ουσιαστική.

Στα β.προάστεια άνοιξε η πόρτα και μπήκε η adele Χμμμ;

Το μυθοπλαστικό σύμπαν που είχα καλλιεργήσει στο μυαλό μου κατέρευσε... Κεφάλι σε τοίχο!

Τα χιλιόμετρα αισθησιακής δαντέλλας και το ναζιάρικο ύφος της ντίβας που σαν βαμπ στην είσοδο σου δίνει το γλωσσόφιλο της γυναίκας αράχνης αντικαταστάθηκε από μαλλί τραβηγμένο πίσω, χοντρό τζην, κινέζικη μπλούζα και χειραψία Λύπη ... ψυχρή..

Αγέλαστη σαν μπαμπούσκα "hello 1 hour yes?" Yes "pay" πέη λέω.

Δίνω 190. "Extras? Which?" Anal είμαστε στην λόκω land γαρ.

"Take back 40 I do anal only if medium WE START AND SEE" no worries medium (παππούλης μικροτσούτσουνος γιου νοου?) " no I do only if little" sorry την επόμενη θα φέρω τον ανιψιό μου να γαμήσει.Μεγάλο χαμόγελο

Αυτό ήταν τηλεφώνησα στην υποδοχή ανέφερα την στοιχομυθία "κατάλαβα μου είπε" θα την διώξω 20 για τον οδηγό? "Ναι δώστε"

Η μικρή κοίταζε τα καφέ μαρούλια στα σεντόνια "do not cry for me argentina".

Γιατί όπως είχε πει μια θεα ελληνίδα συνάδερφός της "Στην πουτάνα πουτανιές δεν γίνονται..."

Πάμε γι αλλα στο γραφειο αυτή την αφροδίτη που ενας μονσχοφαγας την πηρε τριωρο Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nick1000, kwstasxat, mobydickj και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2019
να δωσω 20 ευρο για τον οδηγό , γιατι γαμιέτε ο οδηγός και μάλιστα τόσο φτηνά ? φερτον απανω ! σας εχουν πιασει κωτσους και σας αρμεγουν κανονικα ...
A
ALEK762
04 Μαΐου, 2019
Sorry την επόμενη θα φέρω τον ανιψιό μου να γαμήσει χαχαχαΜεγάλο χαμόγελο respect ντερταρεΠροσκύνημα
04 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουλ φίλε μου δεν το κάνω για τους άλλους, το κάνω για 'μένα να αισθάνομαι κύριος. Τα άλλα όλα είναι τοξικές σκέψεις δευτερεύουσας σημασίας.
04 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουλ ευχαριστώ παίχτη και συναθλητή Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4