Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νικητής σε άλλον ένα διαγωνισμό Ναι! έστω και από σπόντα και έτρεξα να εξαργυρώσω το έπαθλο μου! Εκλεισα το μωρό γιατί μου άρεσε πολύ η φωτογραφία που είναι στα 4! Έσκασε μύτη στην ώρα της μετά απο την πολύ καλή επικοινωνία που είχα με το γραφείο! Φορούσε τα μαύρα εσώρουχα που φοράει στις πρώτες τις φωτό τα οποία είναι πολύ σέξι. Είναι ένα μινιόν καυλιάρικο μωρό που ξέρει να φτιάχνει τους αντρες με το χαμόγελο και τα πολύ ωραία αισθησιακά φιλιά που δίνει. Με το που μπήκε κατάλαβα οτι θα περάσω τέλεια. Παθιάρικα φιλιά,μπαλαμούτι στα όρθια,πίπα σεμιναριακή μου μπόλικο mouthfucking και την πηρα αμέσως στα όρθια!Προσκύνημα Με αγκάλιαζε σφιχτά και εγώ την κοπανούσα δυνατά πάνω στο "κατάρτι" μέχρι που τελείωσα μεσα της! Μπανάκι,μασαζάκι,άραγμα αγκαλίτσα σαν να ήταν κοπέλα μου και ξεκίνημα παλι πίπα. Με μπόλικο σάλιο,εγώ να την εχω πιασει απτο κεφάλι και να την κοπαναω δυνατά μέχρι που πνιγόταν! Με καβάλησε,εμπαινε βαθιά μεσα χωρίς να προσπαθεί να κλέψεί καθόλου και το ευχαριστιόταν. Γύρισμα στα 4 πού έχει τρομερή θέα και τελείωμα μέσα της πάλι!(στο προφυλακτικό εννοείται) μπανάκι πάλι και άραγμα αγκαλίτσα. Είχαμε λίγο χρόνο και της ζήτησα να με τελειώσει αλλη μία φορά αν μπορεί... μου είπε πως δεν γίνετε να το κάνουμε πάλι.αλλα με ξεκίνησε αυτήν την σεμιναριακή πίπα με το μπολικο σάλιο,καθόλου χέρι και τα δυνατά deepthroat και mouthfucking που με τελείωσαν για πλάκα για άλλη μία φορα...
Την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους και θέλω να πώ μπράβο στο γραφείο για την εξυπηρέτηση ,την καλή επικοινωνία και το εκπτωτικό από τον διαγωνισμό!Ελπίζω να συνεχίσει έτσι...
Γαμάτε αδέρφια γιατί χανόμαστε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, kwstasxat, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού