Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν ήθελα να δοκιμάσω και ΕΓΏ αυτή την "ήρεμη" δύναμη που ακούει στο όνομα Άννα!!!
Η Άννα Εμφανισιακά είναι μία πολύ συμπαθητική κοπέλα,είναι μία Milf 40+ κορμί εύκαμπτο/πρόσωπο με εμφανή τα σημάδια του χρόνου!!!Ελαφρώς σπασμένο,έχει την εικόνα Μιας καθημερινής γυναίκας της διπλανης πόρτας,της γυναίκας/νοικοκυράς!!! Δεν θα σου τρέξουν τα σάλια αλλά δεν θα μείνεις και αδιάφορος!!!Φτιαχτό βυζί (3+) όμορφο σαν εικόνα,με μεγάλες καβλωμένες ρώγες!!!

Δεν μιλάει πολύ, είναι "κουμπωμενη" και κάπως διστακτική στην επικοινωνία. Αν την ρωτήσεις κάτι όμως απαντά αλλά γενικά δεν είναι του μπλα μπλα.-Αυτό είναι το μόνο μείον της-

Αγωνιστικά με ικανοποίησε απόλυτα στους PSE ρυθμούς που επέλεξα να παίξω μαζί της.Δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες αν δε της ζητήσετε τι θέλει να κάνει. Δεν με χάλασε γιατί Θέλω να παίρνω Εγώ πρωτοβουλίες!!! Το μενού περιελάμβανε Deepthroat,MouthFucking,Γλυφοκωλάδα,Πουτσοσκάμπιλα,Μαλλιοτράβηγμα,Μάπες,Αρχίδια Και Πόδια!!!
Γαμιέται στο ρυθμό που θα την πας!!! 1 ώρα δυνατού σεξ σε διάφορες στάσεις, Και σε όλες τις τρύπες της,με δυνατά κωλοσκάμπιλα!!!
Παρόλο που Την ζόρισα στον κώλο δεν δυσανασχέτησε καθόλου!!!
Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της!!!

Συμπερασματικά,έμεινα πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της,άξιζε τον κόπο!!!Αυτό που ήθελα μου το έδωσε με το παραπάνω!!! Είναι μια παρουσία που αξίζει να τη συναντήσει κάποιος,μια τίμια επιλογή στα 80€ (Μαζί Με Anal) ΜΟΝΟ για οσους γουσταρουν Milf και PSE!!!Δεν κάνει για όσους αναζητούν πιτσιρίκες ή μοντέλα!!!
Θα την προτιμήσω ξανά με την πρώτη ευκαιρία!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Professor007, Antonis_Greece4 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2019
μπορω να εχω το τηλεφωνο της αννα 590
03 Μαΐου, 2019
Ετσι ακριβώς όπως τα λες είναι αδερφέ..Ναι!αξίζει τιμια επιλογή
f21
f21
21 Ιουνίου, 2020
Αυτό είναι η καλη η κριτική συνάδελφε! μπραβο σου. Μπορουμε να καταλάβουμε τι είναι ΟΚ να κανουμε με την γυναικα χωρίς να την φέρουμε σε Δύσκολη θέση. Ειδικά το ότι θέλει να την καθοδηγήσει ο άντρας και είναι οκ να πάιξεις σχετικά έντονα μα΄ζι της, τραβηγμα μαλλιών, μάπες κλπ είναι πολύ χρησιμο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3