Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 82208
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχικα θα ηθελα να μιλησω για την επικοινωνια με την τηλεφωνητρια. Μολις ακους το ονομα Αντζυ και την Φωνη της εισαι ηδη φτιαγμενος για να παρεις κοπελλα και αρχιζεις και φαντασιωνεσαι τι κανεις με την κοπελλα που εκλεισες ραντεβου. Αν ειναι σε εμφανιση οπως ειναι σε χαρακτηρα και σε ολα τα αλλα τοτε το γραφειο επιασε τζακ ποτ. Τωρα παμε στο θεμα μας. Σιγουρα ενα βασικο θεμα του γραφειου ειναι ο φωτογραφος πρεπει καποιος να του πει να αλλαξει γενικα το στυλ που τραβαει φωτογραφιες τις γυναικες. Αν εκρινα απο τις φωτογραφιες του δυσκολα θα διαλεγα την Πεγκυ. Ευτυχως για αλλη μια φορα η μυτη του κυνηγου μυρισε οπως επρεπε. Ανοιγμα πορτας στο γνωστο πλεον ξενοδοχειο και μπαινει μεσα ενα χαρμα οφθαλμων. Για τα δικα μου γουστα μια ατελειωτη καυλα. Ομορφο προσωπο με γατησια ματια πολυ σεξυ, πολυ ωραια χτενισμενα μαυρα μακρια μαλλια , απαλο μακιγιαζ ,ολα φυσικα εκτος βυζια , την φιλησα στο στομα και τα χειλια της ητανε πραγματικα σαν μελι και η κοπελλα μοσχομυριζε ,ντυμενη αψογα με ενα μακρυ στενο φορεμα που αναδεικνυε τις πολυ καυλωτικες καμπυλες της. Η γυναικα με καυλωσε χωρις να με ακουμπησει. Γκομενακι που το βλεπεις στο δρομο και σου τρεχουνε τα σαλια να το ξεσκισεις που οταν ημασταν μικροι με τετοια μουνια παιρναμε δουλεια για το σπιτι οταν τα βλεπαμε. Δεν μπορουσα να κρατηθω ηθελα να την φιλησω και να την γλυψω σε ολο της το σωμα. Αρχισα να την φιλαω στα χειλια της και με γλωσσα και της χουφτωνα με τα χερια μου τη πεταχτη πετρα κωλαρα της. Γυρισε αρχισε να γδυνεται προκλητικα και να κουναει την πεταχτη κωλαρα της πανω στο πεος μου. Αρχισα να την γλυφω στην πλατη της και στο πισω μερους του λαιμου της πιανωντας τις βυζαρες της. Φορουσε παρα πολυ ωραια εσωρουχα και μολις ειδα αυτον τον κωλο τον εβγαλα απο την φορμα που φορουσα και αρχισα να τον χτυπαω στα κωλομερια της. Πετρα σου εγινε μωρο μου μου λεει και γυρναει βγαζει και τα βυζια της εξω σιγα σιγα και προκλητικα. Θελω να μου τα ρουφηξεις πολυ μου αρεσει καυλωνω μου λεει ενω εχει παρει το πεος μου στο χερι εχει βαλει λιγο σαλιο και τον παιζει και με το αλλο μου χαιδευει τα αρχιδια κοιταζωντας με με τις ματαρες της στα ματια. Ξερω τι θελεις τωρα μου λεει και σκυβει και τον εξαφανιζει ολον. Ειχε παει ολος τερμα στο λαρυγγι της για πλακα και δεν ειμαι μικρος. Για να μην χυσω με πιπα μετα απο λιγο την σταματαω τις ανοιγω τα ποδια της βγαζω τον εναν δονητη και ενω της γλυφω την κλειτορειδα την παιζω με τον δονητη. Εχει καυλωσει τριβει τις βυζαρες της με δυναμη και αναστεναζει πολυ προκλητικα. Δεν αντεχω αλλο παιρνω ενα προφυλακτικο το φοραω βγαζω τον δονητη της τον δινω να τον γλυφει βαθια και της τον καρφωνω μεσα βαθια. Δεν της αρεσει μονο πολυ δυνατα και γρηγορα θελει εναλλαγες μια μεσα σιγα να μπαινοβγαινει βαθεια και αυτη να τριβει την κλειτορειδα της βλεπωντας το πεος να την τρυπαει μετα δυνατα με δυναμη και μετα παλι σιγα. Ειναι γατα η Γκομενα θελει συνεχως καυλα και παιχνιδια της αρεσει πολυ το γαμησι ψοφαει για πουτσο. Οπως την γαμουσα απο μπροστα αποτομα την γυρισα στα τεσσερα. Απιστευτη θεα ανοιγμα πολυ στα κωλομερια για να μπαινει ολος μεσα βαθεια και πολυ ξυλο στα κωλομαγουλα. Η Πεγκυ η καυλα να φωναζει σκισε με ετσι βαθεια , ετσι ξυλο στα κωλομερια δυνατα κι αλλο μου αρεσει. Γαμησα με οση δυναμη μπορουσα πολυ δυνατα γιατι πραγματικα τετοια καυλα ηθελα να την σκισω αλυπητα. Την τραβηξα απο τα μαλλια την εβαλα να σκυψει εβγαλα το προφυλακτικο και της τα εριξα παντου μαπα γλωσσα μαλλια ματια. Ειχα μαζεψει πολυ πραγμα λογω Μ. Βδομαδας. Πηγε μπανιο πολυ καθαρη κοπελλα εχει παρα πολλα καθαριστικα μαζι της και λογω οτι ειναι Καρκινος σαν και εμενα καταλαβα οτι εχει μανια με την καθαριοτητα. Λογω ζωωδιου η γυναικα ειναι καυλα και μεγαλη ανωμαλη. Σε καυλωνει ανα πασα στιγμη για πλακα. Τετοια γυναικα στο θεμα σεξ ειχα καιρο να συναντησω και αλλες ειναι πολυ καλες αλλα η Πεγκυ πραγματικα ξεχωριζει. Αποδειξη και σε αυτο οτι εγω που ειμαι γενικα και λιγο παραξενος με ορισμενες ρατσες δεν με ενοιαξε καν απο που ειναι ουτε ρωτησα. Τετοιο μουνι απο οπου και να ειναι το γαμας και το βουλωνεις. Δεν μπορεσα να κανω αλλο γυρο λογω χρονου και σιγουρα θα κλεισω ξανα πολυ περισσοτερη ωρα για να την χορτασω και δοκιμασω και αλλα πραγματα. Η γυναικα αξιζει πραγματικα ειναι η απολυτη εταιρα και οποιος θελει να ευχαριστηθει γαμησι χωρις ρισκα και δυσαρεστες εκπληξεις να το επιχειρησει αφοβα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, STAVROS6969, xlm και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού