Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα συναγωνιστες...Μεγαλο Σαββατο εχωντας ξεμεινει Αθηνα, λεω δεν υπαρχει καλυτερη αφορμη απο το να μπουρδελιασω λιγο. Ειχα πει απο χθες στον εαυτο μου απο την ωρα που ειδα την Μπελα στο σαιτ του γραφειου οτι θα την τιμησω, και κατι μου λεγε οτι αυτη τη φορα θα εχει αισιο τελεος αυτη η βιζιτα..και οντως ειχεΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Αν τα μπουρδελογραφεια ειχαν σταυρωσει το τον Μεσσια του αγοραιου ερωτα, αυτος αναστηθηκε σημερα!!ΜαλακίαΜαλακίαΕιχα κανει σοβαρο ελεγχο στις φωτο της και βρηκα και 2-3 στο ιντερνετ που μου επιβεβαιωσαν οτι ειναι ποιοτικη η αφιξη! Με το που φτανει στο διαμερισμα μου, ανοιγω τη πορτα και βλεπω ενα φοβερο κορμι με 2 πελωριες βυζαρες, οχι πεσμενες (οσο το επιτρεπει η φυση), ενα γλυκο προσωπο και μια φοβερη κωλαρα, made in Brazil!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τα αγγλικα της σε σχεση με τις βλαχορωσιδες (δε το λεω ρατσιστικα απλα και εγω ειχα σιχτηρισει πλεον) ειναι μια χαρουλα και ειναι αρκετα ευδιαθετη.. με το που μπαινει αρχιζω και τη μπαλαμουτιαζω και ανταποκρινεται και αυτη..ουτε λεφτα ζητησε ουτε τιποτα..αφου φασωνομασταν στο καναπε και σιγα σιγα αυτη γδυνοταν μετα απο λιγο που ημουν ετοιμος να τελειωσω χωρις να βγαλω το παντελονι Χμμμ;Χμμμ; της λεω παμε στο κρεβατι...Η πιπα της ειναι αρκετα καλη και βαθυα γενικως..επειτα με καβαλαει και αρχιζουμε να γ@@@στε σα τα σκυλια!!πολυ καλη και στο ντογκυ αφου η κωλαρα ειναι οτι πρεπει για αυτην τη σταση..Σε καποια φαση παιδια ιδρωσα κανονικοτατα..λες και κανω διαλλειματικη προπονηση ΓλώσσαΓλώσσααφου εινε περασει κανα 40λεπτο τη βαζω να με πιπ@@σει για να τελειωσω, οπως και εγινε, στα βυζια της τα ωραια...μπανακι και οι 2 και αραγμα για λιγο στο καναπε, οπου μου λεει λιγο για τη φαση της! μου λεει ξερω οτι στο ιντερνετ καπου γραφετε για τις κοπελες που πηγαινετε πως περασατε..εκει λιγο σκαλωνω εγω και λεω ναι αληθεια ειναι..μου λεει περασες καλα?? λεω τελεια μωρο μου χωνοντας ταυτοχρονα τη μουρη μου στα βυζια τηςΜατάκιΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και αφου γελαει μου λεει, ε τοτε γραψε κατι καλο για μενα!!ΈρωταςΈρωταςΟποτε μυστες αν μεινετε ευχαριστημενοι, χωστε κριτικη για εναν λογω παραπανω περα πο τους προφανειςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Γενικα το μωρο το χει αγχος αν θα αρεσει στο κοσμο και στο γραφειο γιατι εχει αναγκη τα χρηματα οπως λεει γ αυτο θελει και καλο φιντμπακ..ειναι μικρη γενικα και απονηρευτη και εμενα προσωπικα με καβλωνει λιγο αυτο...Νομιζω πως αν ειστε κυριοι και της φερθειτε καλα θα ανταποδωσει στο επακρο!! Με ρωτησε στο τελος αν θα τη ξαναδω και της ειπα σιγουρα, και δεν λεω ψεματα σε τετοια θεματα!! Να χετε καλη Ανασταση μυστες μου και να περνατε ομορφαΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.285
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, chris1955, linear και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2019
Το 'οσο το επιτρέπει η φυση' μήπως εννοείς ο πλαστικός ? Χαμόγελο
28 Απριλίου, 2019
Χριστός ανέστη παίχτη είναι φίλη της Λόλας μου χει πει τα καλύτερα γι'αυτήν και να που τα επαληθευεις..Πρεπει να τσεκάρω και αυτοπροσώπωςΜατάκιΓλώσσα
28 Απριλίου, 2019
οχι ουτε καν το στηθος ειναι 100% φυσικοΝαι!
29 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αληθως ο κυριος αρχηγε! Ναι μου το πε και μενα, να το κανεις αμεσα, τωρα που ναι ξεκουραστη!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4