Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
Call-Girls 208857
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μικρά (γιατί περί μικράς πρόκειται 21 με 22) είναι ότι καλύτερο έχει φέρει-έστω και από μεταγραφή- το γραφείο τα τελευταία χρόνια. Από εκείνες που περπατάνε στο δρόμο και μοιράζουν απλόχερα τα εγκεφαλικά. Το ξέρει καλά,αλλά έχει και μια σεμνότητα ή συστολή με αυτό. Εκπληκτικό κορμί,μέση δακτυλίδι, πρόσωπο σπίθα και μαλλί τέλειο (κομμωτριούλα γαρ)συνθέτουν ένα εκπάγλου ωραιότητος δείγμα της μεγάλης της Ρωσίας σχολής. Σε αντίθεση με άλλες πατριώτισσες της είναι πρόσχαρη και φιλικότατη. Είχα την τύχη να είμαι ο πρώτος της πελάτης μετά από την περίοδο της, οπότε απόλαυσα την τρελή της καύλα για πήδημα από παντού. Μουνάκι μοσχομυριστό για ατέλειωτο γλύψιμο, πίπα ότι θες,δάχτυλα να'χεις να βάζεις παντού. Στο γαμήσι σε καβαλάει και λικνίζεται μπρός-πίσω αργά στήν αρχή και πιο γρήγορα στη συνέχεια,τρίβοντας την κλειτορίδα της πάνω σου για να χύσει.. Δε φωνάζει,απλά όταν χύνει βγάζει εκείνα τα μικρά πνιχτά αναφιλητά και αυτό είναι η απόλυτη καύλα. Στον κώλο τον παίρνει ασάλιωτο και από πάνω και από όπου θες. Γουστάρει και το ομολογεί ψιλογελώντας ντροπαλά.. Τι να πω άλλο.. Παίξαμε ένα γύρο απ'όλα, διάρκειας ενός ημιχρόνου και ο Μέσι μου έβγαλε χαλαρά τρία μπαλάκια ενώ εγώ μόνο ένα... Αυτό μόνο θα σας πω. Μην τη χάσετε. Με αγάπη να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
624
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, PSAXTIRI και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού