Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Karli είναι ένα νέο κορίτσι - 21 λέει , μπορεί να είναι 1-2 χρόνια μεγαλύτερη - με όλη τη φεσκάδα της ηλικίας αυτής.
Στο πάντα οριακό ξενοδοχείο, το δωμάτιό της ήταν τακτοποιημένο και η ίδια με περίμενε διακριτικά βαμμένη με ένα πολύ ωραίο ανοιξιάτικο φορεματάκι.
Ήταν από την πρώτη στιγμή χαμογελαστή και έδωσε αμέσως έναν gfe χαρακτήρα στη συνάντηση. Χαλαρή και θετική στη συνομιλία με τα βασικά Αγγλικά,
έδειξε από την αρχή διάθεση θετικής επαφής.
Το πρόσωπό της είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες - πιο αντιπροσωπευτική η φώτο με την στέκα της μίνι μάους - λίγο πιο στρόγγυλο.
Ευτυχώς, δεν είχε το σκοτεινό βλέμμα των κοριτσιών που βαριούνται θανάσιμα τη δουλειά τους.
Το σώμα της είναι λεπτό , καλοσχηματισμένο με ωραία μικρά αιχμηρά στήθη 1,5-2 ακριβώς ότι χρειαζόμουν για μισής ώρας οξυγόνου.
Στην επαφή ήταν ευγενική, δεκτική και υπομονετική. Κάνει ωραία πίπα, όπως θα έκανε η πιο ικανή συμφοιτήτρια - όχι αγριάδες , φτυσίματα κτλ - και μπορεί πολύ εύκολα να σε τελειώσει.
Στο σεξ, πολύ ωραία σε cow όπου κόλαγε πάνω μου και πολύ ωραίος ρυθμός στα 4 όπου ήρθε και τέλος.
Βαθειά φιλιά δεν επιδιώκω
Έπαιξε καλά και κέρδισε την συμπάθειά μου όπως κέρδισα κι εγώ σαν κασκαντέρ.
Αν δεν ήθελα συνεχείς αλλαγές θα ξαναπήγαινα.
Αποφάσισα ανάμεσα σε στανταράκια και προτεινόμενες να κάνω κι ένα κασκαντεριλίκι (με μηδενικές κριτικές από το φόρουμ) κάθε τόσο , έτσι για σασπένς.
30' incall και βλέπουμε.
Προς το παρόν έχουμε 1-1 μια και η Karli ισσοφάρησε την σχεδόν πατάτα της Daria ( δεν είχε καταχώρηση κριτικής) προ κάποιων ημερών.
Καλή συνέχεια σε όλους.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 24, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
530
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greeklover89, ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΦΟΡΟΣ, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού