Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε incall σε πολύ ωραίο 4στερο ξενοδοχείο στον Ν.Κόσμο, μετά από άψογη και ευγενική συννενόηση με το γραφείο!
Η Λόλα είναι μια πραγματική εξωτική ομορφιά! Οι φωτογραφίες στο site είναι ακριβέστατες. Όμορφο πρόσωπο (πιο γλυκό από τις φωτογραφίες), εντυπωσιακό μαλλί, χαμογελάρα, βελούδινο δέρμα, μικρό αλλά φυσικό στήθος, και Brazilian ass!!
Αρκετά tattoos, τα οποία της ταιριάζουν αν και δεν είμαι fan!
Σε όλη την διάρκεια της συνάντησης είχε φοβερή ενέργεια και έκανε ότι μπορούσε για να με ικανοποιήσει! Πιστεύω ότι μεγάλο ρόλο έπαιξε και η δική μου συμπεριφορά προς αυτήν!
Σίγουρα θα την ξανασυναντούσα, καθώς πέρασα υπέροχα με μια πανέμορφη, ακομπλεξάριστη Βραζιλιάνα!!! Πέρασα τόσο ωραία, που ακολουθεί μετάφραση στα Αγγλικά για να μπορέσει να το διαβάσει και η Λόλα, όπως μου το ζήτησε!!!!!!

The meeting took place incall in a 4star hotel in N.Cosmos, after an excellent communication with the agency.
Lola is a true exotic beauty! The photos at the site are accurate! Beautiful face (sweeter than the photos), amazing hair & smile, silk skin, small but natural tits and Brazilian ass!!!
Few tattoos, that looks great on her, even if I am not a fan of tattoos!
Throughout the meeting she had amazing energy and she did everything she could to keep me satisfied! I believe that a treated her very good also and that made the difference!
For sure I would meet her again, because I had a wonderful time with a gorgeous, wonderful Brazilian girl! I had such a nice time that I translated my review, so that Lola can read it!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
651
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, THV, Verginas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού