Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 175282
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κριτική , αλλά τωρα που εχω χρονο, ειπα να την γράψω για να ειμαι και δίκαιος με το κοριτσι και το πρακτορείο .

Ειχα κατέβει Αθηνα για μια συνάντηση εταιρική , και ειπα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου. Να πω αρχικά οτι ειμαι λάτρης των fbb. Για να δώσω στίγμα , απο τα αγαπημένα μου sites ειναι το Aziani iron. Οπότε με το που ειδα τις φωτο, η επιλογή ηταν μονόδρομος . Η διαμονή μου ηταν σε 5στερο ξενοδοχειο στη Συγγρού, και κανόνισα τη συνάντηση κατα τις 6 αν θυμαμαι καλα το απογευμα.

Η συννενόηση με το πρακτορείο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ , με απόλυτο επαγγελματισμό και πολυ χιούμορ που μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση . Η κοπελα στο τηλέφωνο , μου ζήτησε να την ξαναπάρω τηλέφωνο μετα το ραντεβού και να δώσω feedback για την κοπελα. ( Αν τύχει και διαβάσει την κριτική , πιθανόν να θυμηθεί και την κουβεντα μας.)

Ακριβως στην ωρα της , ουτε λεπτο καθυστερηση , ηρθε η Μυρτώ. Εμφάνιση οπως στις φωτογραφίες , με την απαραίτητη καλλιτεχνική επεξεργασία . Σωμα γυμνασμένο αρκετά έως πολυ, για κάποιον ίσως υπερβολικά , για μενα σουπερ. Ντύσιμο θηλυκό και οχι κραυγαλέο , Φορεματακι και πέδιλα , πολυ σεξυ

Καθαρή , μπηκε για μπανάκι και βγηκε με τα τακούνια . Ευγενική , καλο social , με πολυ καλη διαθεση. Στα του αγώνα gfe ρυθμοί , πίπα καλη , συμμετοχή με προθυμία. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις και η κατάθεση εγινε ιεραποστολικά , αφου δεν μπόρεσα να κρατήσω αλλο.....

Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε γιατι εχουμε και μια ηλικία Γλώσσα , αλλα με ρώτησε αν ηθελα μασάζ με επισης πολυ προθυμία . Αντ αυτού χαλαρωσαμε στο κρεβάτι . Δεν κοίταξε να φυγει κατευθειαν, μιλήσαμε για διατροφές , γυμναστήριο , μου ειπε οτι για τη φωτογράφηση είχε κανει διατροφή τρελή και ο φωτογράφος την είχε σε τρελό πρόγραμμα, γενικα για μενα πολυ ευχάριστη . Κυρία ηρθε, κυρια εφυγε

Μετα πηρα και το πρακτορείο και απέδωσα τα εύσημα γιατι ειμαι της άποψης οτι οταν σου φέρονται καλα, να το αναγνωρίζεις

- Μπραβο στην Μυρτώ
- Μπραβο στο πρακτορείο

και μια τοποθέτηση .... φίλοι συναγωνιστές , αν φερθείς καλά , δυσκολα δεν θα το αναγνωρίσει η κοπελα, και θα περάσετε και οι δυο καλά

Μεσα Μαΐου ξανακατεβαινω για δουλεια, οπότε θα ξανακάνω ενα τηλεφωνακι ... καλο βόλι σε ολους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.402
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, hornyasfuck, TurboLover και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού