Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ίσως το Grande να είναι κάπως υπερβολικό αλλά αναφέρεται στη διάθεση της κοπέλας να με ευχαριστήσει και το θεωρώ μεγάλο plus. Αλλά ας τα πάρουμε απο την αρχή. Η επικοινωνια με το γραφειο πολύ καλη ξανά και ευγενική. Η κοπέλα ηρθε στην ώρα της και έφυγε κανονικά χωρις βιασύνες. Η Ξένια έχει ένα συμπαθητικό μουτράκι σε ένα πολύ πετίτ σωματάκι. Στήθος δεν πολυπαίζει οπότε δεν προσφέρεται για βυζολάγνους. Γενικά το σώμα της αν και μου αρέσουν οι μικροκαμωμένες, χάνει σε καμπύλες και αυτό ίσως για κάποιους να ειναι πρόβλημα. Απο την άλλη ειναι τοσο μικρούλα και ανάλαφρη που μπορείς να την πιάσεις να την σηκώσεις στον αέρα και να κάνεις όλα αυτά που κάνουν οι τύποι στο WWE, όπως λαβές,αναποδογυρίσματα,τινάγματα, αλματα και τέτοια - αλλά με αγάπη και ερωτισμό πάντα-. Σαν χαρακτήρας ειναι ευχάριστη και ομιλιτική αλλα δεν νιώθεις οτι προσπαθει να σου φαει τον χρόνο. Στο σεξ ειναι παλαβιάρα. Δείχνει να γουστάρει λίγες αγριάδες καθως κατα τα λεγόμενά της στο σεξ μπορείς να κάνεις οτι θες (σε επιτρεπτα και νομιμα πλαίσια φαντάζομαι). Εγώ ειμαι κάπου στη μέση οπότε δεν δοκίμασα να βρω τα ορια της. Ο πρώτος γυρος καλός με διάλειμμα για μπανακι και λιγη κουβέντα. Στον δεύτερο γύρο ενώ ξεκίνησα δυναμικά κάπου στο 15λεπτο κουράστηκα (είχα δύσκολη μέρα) καιεπειδή τελείωνε και ο χρονος της ειπα να σταματήσουμε. Ωστόσο η Ξένια δεν ήθελε να με αφήσει έτσι, παρόλο που της το ειπα 2 φορές και θα μπορούσε άνετα να το κάνει, και τον πήρε στο στόμα όπου και με τελείωσε. Καπέλο

Σε γενικές γραμμές καλή εμπειρία, και αν ήμουν πιο άνετος οικονομικά σίγουρα θα ξαναδοκίμαζα για να δω ποσο βιτσιόζα ειναι πια, αλλά οσο οι επιλογες ειναι τοσο πολλες και το μαρούλι όχι τόσο,ισως και να αργήσω λιγο.

Καλή συνέχεια σε ολους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
143
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Paliotsarkadoros, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2019
'σ' ωραίος...!Ναι!
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1