Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση με τη δεσποινιδα μετα απο κλεισιμο ραντεβου της τελευταιας στιγμης. δυο-τρεις ωρες πριν μονο.

ομορφο κοριτσι 28-30 ετων περιπου με καταγωγη απο Αγια Πετρουπολη οπως δηλωσε. οι φωτογραφιες του γραφειου κι εδω στο σαιτ την αδικουν λιγο πιστευω. απο κοντα ειναι πιο γλυκια.
προσωπο ομορφο,στεγνο κορμι,που με λιγα κιλακια παραπανω θα ηταν το ιδανικο για τα γουστα μου,στηθος φτιαχτο με ωραιο αποτελεσμα οπτικα,αλλα και στην αφη μαλακο,που ταιριαζει με το σωματοτυπο της.
κοιλια πλακα,ομορφο κωλαρακι αν και λιγο νερουλο,περιποιημενα ακρα και βαμμενη ελαφρως στο προσωπο εδινε μια εικονα πολυ καλη.
με υποδεχτηκε με το μαυρο σετ εσωρουχων των φωτογραφιων εδω και φορωντας επισης ψιλοτακουνα και σεξυ καλτσες σιλικονης που δεν τα εβγαλε μεχρι το τελος του πρωτου γυρου. μοσχομυριστη,ευωδιαστη και με ενα χαμογελο που με προδιεθετε πολυ καλα.
κι ετσι ηταν.
λιγο τα Αγγλικα της δεν την βοηθουσαν αλλα το ξεπερασαμε ευκολα.


ο αγωνας μετα και τη σχετικη προετοιμασια απο μερους μου ξεκινησε αμεσως με πολλα γλωσσοφιλα για προκαταρκτικα.
της αρεσουν και της ιδιας πολυ και τα μοιραζε απλοχερα.
χαρηκε πολυ και το εδειχνε,το γλυψιμο που της προσφερα για ωρα και ακομα περισοτερο εγω. εχει πολυ περιποιημενο και μικρο μουνακι,ξυρισμενο γουλι με πολυ ομορφα χειλακια.
δεχτηκε δακτυλα μπρος,αλλα και πισω με ευχαριστηση και γενικα της αρεσει η περιποιηση χαμηλα και το δειχνει ανετα.
στοματικο απο μερους της καλο με βαθιες προσληψεις ανα διαστηματα,αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το γλυψιμο στα μπαλλακια.
ειχε κολλησει επανω τους την περισσοτερη ωρα και τα ρουφαγε με μανια. τοσο φιλημα και γλυψιμο στα μπαλλακια δεν μου εχει ξανατυχει. ΓλώσσαΓλώσσα

στο σεξ αλλαξαμε πολλες στασεις σε αργο τεμπο,αρχικα με τις συνηθισμενες και παραδοσιακες (ιεραποστολικο,στα τεσσερα,cowgirl) αλλα με το σωματοτυπο που εχει δοκιμασαμε και καποια "σχετικα ακροβατικα".Ματάκι
μεχρι και στα ορθια την πηρα αγκαλια ετσι παναλαφρη που ειναι και τυλιγωντας η ιδια τα ποδια της γυρω μου χοροπηδησαμε αρκετα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
μονο κωλο δεν πηρα αν και γνωριζα οτι προσφεροταν. δεν πληρωσα το παραβολο γιατι ημουν χορτατος απο κωλαρακι ανεξαρτητης κορασιδος που ειχα παρει πριν τρεις μερες.ΜατάκιΜατάκι
τελειωμα και τις δυο φορες μεσα της.


κλεινοντας να πω οτι περασα πολυ ομορφα,το κοριτσι τηρησε το προγραμμα του ακριβεστατα,δεν ειπε οχι σε τιποτα,ειχε πολυ καλη συμπεριφορα σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου,που κινηθηκε περισσοτερο σε gfe ρυθμο,αλλα δε νομιζω να μην τραβαει και σε πιο πολλα ζορια.

αυτα και να περνατε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.072
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2019
Απο πρόσωπο τι λέει φίλε;
A
adamidis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1