Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για ακόμα μια φορά επιβεβαιώνετε το ρητό… η καλή ημέρα φαίνεται από το ξημέρωμα.
Μόλις μπήκε η Eva ήταν ιδιαίτερα χαμογελαστή, με αγκάλιασέ και με φίλησε με άνεση … λέω οκ σήμερα δεν θα περάσω άσχημα, η συνέχεια όμως ξεπέρασε τις προσδοκίες μου.
Από πρόσωπο η αλήθεια είναι ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, μια μέση κατάσταση αλλά πολύ γλυκιά, το σώμα της πολύ όμορφο, επιδερμίδα τέλεια… με 2 αρι στήθος και piercing και στις δυο ρόγες που πρόδηλων πολύ καυλα. Έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κολο… πραγματικά τουρλωτό με ελαφριές βέβαια ραγάδες, αλλά νομιζω ότι είναι από τα δυνατά της σημεία που δεν τον δίνει βέβαια…. πάρα την δική μου προσπάθεια.
Κατά τα άλλα στον βασικό αγώνα και για τα γούστα μου ήταν 10 αρι!!!
Γλωσσωφιλα φουλ, δάχτυλα παντού χωρίς γρίνια, λίγο κολοδαχτυλο μέσα στην καυλα το δέχτηκε άλλα έως εκεί… πολύ υπομονετική με εναλλαγή πολλών στάσεων.
Στο 15 λεπτό και ενώ τις είχα γλύψει όλο το κορμί και το πολύ στενό 20 ετών μουνάκι τις είχε αρχίσει να ναυλώνει…. Στην διάρκεια που το γαμουσα πρέπει να τελείωσε 3-4 φορές γιατί δεν σταμάτησε να κραυγάζει να γλύφει τα δάχτυλα μου και τα δάχτυλα της και να με σφίγγει πάνω της.
Η πίπα της βαθιά με πολύ σάλιο και αγαπημένη στάση στα τέσσερα που έφαγε από το πολύ κτύπημα στο πισοκολλητο ( βλέποντας της το κολαρακι της ήταν τρέλα ) το σεντόνι!!!
Στους τέλος υπομονετικά τα πηρέ στο στόμα και μου στράγγιζέ τον πουτσο…. Και τις αντοχές μου παράλληλα.
Μικρή αλλά με μεγάλη θέληση να σε ικανοποιήσει και σέβεται και το τελευταίο ευρώ που τις δίνεις.

Για εμένα στανταραρκι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Sproxe Garsia, παπας βενεδικτος θ΄ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2019
...ρε τυπε...
...αφου θα γινει στανταρακι για σενα η κοπελα...μιας που θα εχεις το θαρρος...αυτες τις 2 κρεατοελιες που εχει στην σουφρα της...καλο ειναι να τις αφαιρεσει γιατι χτυπανε ασχημα στο ματι του πελατη...

...και προσεξε...λεω κρεατοελιες...και οχι κονδυλωματα...γιατι δεν κοιταξα περισσοτερο προσεκτικα...απλα κατεβασα διακοπτες και το εληξα...χωρις να γραψω κριτικη για την κοπελα...

...αυτα απο μενα...
SG
Sproxe Garsia
07 Απριλίου, 2019
...α!!!...και που εισαι?...μην γινεσαι γελοιος...η κοπελα δεν εχει καμια σχεση με τις φωτογραφιες...μετα την γεννα εχει τουλαχιστον 10 κιλα παραπανω...και φυσικα 20χρονη ηταν πριν 5-7 χρονια...οποτε παραπληροφορεις τον κοσμο...αθελα σου βεβαια...ΚαπέλοΚαπέλοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
SG
Sproxe Garsia
08 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Sproxe Garsia ευχαριστώ για τα σχολια σου αλλα πρεπει να εισαι λιγο μαλακας. αν δεις τις κριτικές μου θα καταλάβεις αν είμαι αντικειμενικος η όχι, αν δεν σου αρεσε η τελευταία κριτική μου είναι πρόβλημα σου αλλα καλα θα κανεις να μιλας ποιο κόσμια αν και μαλλον είναι λιγο δυσκολο για εσενα.
ενώ την ειχες παρει την κοπελα πριν από εμενα γιατι δεν εγραψες την δικη σου κριτικη να γλυτώσεις κάποιους σαν εμενα??? να σου πω?? γιατι εισαι ο μαλακας που θελει απλα να κρινει τους αλλους μια και το ενδιαφέρον του είναι όχι η δικη του συμβωλη στο side αλλα η κριτικη!!! για αυτό ποσος με ενδιαφέρει τι λες...
εγω περασα θαυμάσια με την Εβα και γραφω στα αρχηδια μου τι λεσ εσυ!!
16 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...φίλε δεν έχεις δίκιο...είμαι πολύ μαλάκας...
...κατά τα άλλα...δεν θα κατσω να απολογηθώ σε εσένα γιατί δεν κάθομαι να γράψω κριτική για κάθε φορά που γαμάω...αν το έκανα αυτό...δεν θα έκανα άλλη δουλειά...θα καθόμουν να έγραφα...

...δεν έχω πρόβλημα να με γράψεις στα αρχίδια σου ρε φίλε...και εγώ εκεί σε έχω γραμμένο...και εσένα...και πολλούς άλλους...
...απλά όταν κοροϊδευετε τον κόσμο και τον εαυτό σας...δεν μπορώ να μην σας λέω ότι είσαστε μαλάκες...θα σας το λέω...

...πάμε τώρα στο ζουμί...η κοπέλα δεν είναι 20 χρόνων...είναι τουλάχιστον 25-27...και φυσικά οι φωτογραφίες δεν είναι ακριβέστατες...καθότι στις φωτογραφίες φαίνεται στυλιάρι...ενώ από κοντά είναι σαν ντολμάς...για αυτές τις παρατηρήσεις μου δεν έκανες κανένα σχόλιο...ούτε φυσικά για τις κρεατοελιές που η επαγγελματίας callgirl έχει στον πρωκτό της...

...δεν μου λες?...εκτός από κριτικές...επικοινωνείς με τον έξω κόσμο?...μιλάς?...ή την βρίσκεις μόνο με τις κριτικές που πρέπει να υποβάλεις για τα κορίτσια???...
SG
Sproxe Garsia
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4