Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καρταχην να επισημάνω ότι το γραφείο είχε άψογη συμπεριφορά όσο αναφορά με την εξέλιξη του ραντεβου. Με ευχαρίστησε για την ενημέρωση που τους έκανα .
Λοιπόν δυστυχώς θα είμαι πολύ καυστικός και περιεκτικός για να μην κουράσω .
Μετά από εποικηνωνια με το γραφείο καταλήγω στην Εν λόγο κυρία και το αρχίσει η ταινία μικρού μήκους :
1. Μπαίνει μέσα ένα ντροπαλό κοριτσάκι ( άνω τον 25 ετών ) με ένα μικρό χαμόγελο σαν να τα είχε λίγο χαμένα , μου λέει τα λεφτά πρώτα οκ λέω μπανάκι θα κανείς όχι μου λέει ήρθα έτοιμη
2. Πάω για φίλη nothing , ( φουλ ξυρισμένος πάνω κάτω και κρέμα για απαλή επιδερμίδα , ήμουν σε συνέδριο ποιο μπροστά ) τι ρωτάω έγινε κάτι κάνει πως δεν καταλαβαίνει
3. Άντε λέω θέλει λίγο περιποίηση για να ανεβεί , τίποτα πάλι βρε είμαι κάτω τίποτα
4. Γυρνάω για πνευστά μάλλον κάτι δεν πάει καλά λέω , μπαλάκια θα κάνουμε τίποτα Αερας κοπανιστός
5. Οκ λέω let’s fuck , πέρασμα λες και είμαι μεταξύ Φυλής η Μεταξουργείο και απλά και μετά είχα μια φουσκωτή κούκλα σε μέγεθος κομοδίνου .
Συνοψίζοντας σπάνια είμαι στις κριτικές μου με αυτό ύφος αλλά στην προκειμένη περίπτωση πέταξε πολλά μεροκάματα σε 25 λεπτά όπου και την είπα να τα μαζέψει και να φύγει . Έπαθε ένα σοκ λίγο αλλά δεν με νοιάζει κιόλας...
Δε λέω ισως να είχε τις μαυρες τις αλλά Ας αλλάξει επάγγελμα καλύτερα .
Συνεχίζεται .....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.524
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dirty69, παπας βενεδικτος θ΄ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2019
Αυτο παλι, που πληρωνετε 160 ευρω την ωρα και ενω στο πρωτο λεπτο βλεπετε οτι δεν φιλαει κιολας, δεν την διωχνετε αλλά ελπιζετε να...ανεβει, μπορει να με εξοντωσει
08 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισχύει όμως,είναι η κυριολεξία του >. Οπότε συνεχίζεις και εις το τέλος δε γαμεις. Την έχω κάνει και εγώ την μαλάκια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2