Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 77042
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η εισοδος της penny στο δωματιο του ξενοδοχειου, ειχε αρκετη θεατρικοτητα, κατι αναμεσα σε Μαιρη Χρονοπουλου στο μια κυρια στα μπουζουκια (εξου και ο τιτλος) και εμφανιση Ανδρεα σε προεκλογικη συγκεντρωση δεκαετιας 80. Μετα ομως απο την αμηχανη αυτη ωρα, τα πραγματα πηγαν σαφως καυλυτερα. Το προσωπο της penny δεν μ εντυπωσιασε αρχικα, εχει ομως ομορφα γαλαζια ματια.Κατω απο το μαυρο αμπιγε φορεμα, φορουσε μονο το καλογυαλισμενο της μουνακι, το οποιο φροντισε και να μου συστησει αμεσως. Σ οσους αρεσουν τα μεγαλα, φυσικα βυζια, θα περασουν ενα ωραιο απογευμα. Μιλαμε για το απολυτο βυζι, τηρουμενων των αναλογιων. Γενικα το σωμα της penny ειναι αρκετα σφριγηλο και παλι τηρουμενων των αναλογιων. Την πιπα δεν την θυμαμαι, οποτε δεν πρεπει να ηταν ουτε κακη, ουτε ιδιαιτερα καλη. Ασχοληθηκα αρκετη ωρα με το μουνακι της, με τα marshmallow μουνοχειλα, ενω τα δαχτυλα μου, που την ιδια ωρα εξερευνουσαν την τρυπουλα της, αποζημειωθηκαν με ενα αναζωογονητικο χειμαρο, υγρης καυλας. Στην συνεχεια χαθηκα μεσα στις διεσταλμενες κορες των ματιων της, καθως ο πουτσος μου πατωνε μεσα στο μουνι της. Αυτα εις την δευτερα. Περασαμε καλα και δωσαμε αμοιβαιες υποσχεσεις να ξαναβρεθουμε. Πολυ καλη επικοινωνια και πολυ ωραιος τυπος γυναικας, που της αρεσει το γαμησι. Στα αρνητικα 1. ηθελε λιγη ενθαρρυνση για την προσωπικη της υγειινη 2. το κωλαρακι ειναι terra ingognita (παρα τις αντιθετες πληροφοριες του γραφειου) 3. η τιμουλα ηταν καπως αλμυρη.Αυτα και οπως ελεγε και μια ψυχη,ραντεβου στα γουναραδικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, erethis72, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού