Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα αλάνια, πριν περίπου από δύο εβδομάδες συναντήθηκα με την όμορφη Ιάνα από το γνωστό πλέον σε όλους μας Athens...Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων.
Η ώρα 9:00 το βραδάκι και χτυπάει η πόρτα. Μόλις είχα βγει από το μπάνιο! Προσέξτε το ραντεβού είχε κλειστεί για τις 9:00 και τσούπ λες και ήταν απέξω και περίμενε να πάει ακριβώς, μπράβο στο γραφείο!!. Να σημειωθεί αυτό στα πρακτικά παρακαλώ, ότι όσες φορές έχω καλέσει κορίτσι από το Athens... ποτέ δεν έχουν καθυστέρηση τα κορίτσια πάνω από 5 λεπτά !!! Και αν είναι και καθυστερήσουν πάντα θα με ενημερώσουν πριν... Η εμφάνιση της κοπέλας είναι ακριβώς όπως και στο site αφού μου έκανε μεγάλη εντύπωση... Συνεχίζω, μόλις μπήκε στο δωμάτιο η Ιάνα, είδα ένα κορίτσι όμορφο όχι ιδιαίτερα ψηλό περίπου στο 1,63 - 165 αδύνατη, βυζάκι περίπου 2 νούμερο, λίγο πεσμένο, καστανόξανθη και από σώμα ωραίο και απαλό! Αγγλικά μπορώ να πω ότι δεν γνωρίζει πολύ καλά τα πολύ πολύ βασικά, παίζει Google Translate. Παρότι το νεαρό της ηλικίας της μου είπε ότι είναι 22 και έχει και ένα παιδάκι!! Μπράβο λέω δεν της φαίνεται καθόλου ότι έχει παιδί! Το συνολάκι που φόραγε ήταν ένα απλό καθημερινό ντύσιμο μία μίνι φούστα μέχρι το γόνατο καλσόν μπότες και από πάνω μία μπλούζα και ένα μπουφάν. Μόλις μπήκε είπα ωχ μία απλή καθημερινή κοπέλα με αρκετά όμορφο πρόσωπο. Γδύθηκε και είδα το όμορφο σώμα της το όποιο δεν είναι πολύ σφιχτό είναι κανονικό αλλά άμα στηθεί στα τέσσερα είναι ποίημα..!! Πήγε στο μπάνιο Να πλυθεί Όπου μπορώ να πω οτι έκατσε αρκετή ώρα κοντά στα 10 λεπτά! Μέχρι που της είπα να κάνει πιο γρήγορα γιατί δεν θα προλάβουμε... Βγαίνοντας Άφησε την πετσέτα στο κρεβάτι της είπα να κάτσει κάτω στο πάτωμα με τα γόνατα Της έβαλα και ένα μαξιλάρι στα γόνατα για να μην πονάει και έκατσα μπροστά στο στόμα της Με την πούτσα όρθια και της τον εβάλα όλο μέσα στο στόμα της.. πνίγηκε και τραβήχτηκε και μου δείχνει με το χέρι της ότι ο πούτσος μου είναι πολύ μεγάλος ! Της λέω και εγώ στα ελληνικά Θα το συνηθίσεις..!!(χαχαχ).. αρχίζει και μου ξανά παίρνει πίπα με το χέρι της κάποιες φορές θα πω ότι από μόνη της τον έβαζε αρκετά βαθιά στο στόμα της και κάποιες φορές ήταν αρκετά ρηχή Οπου τις βάζω το χέρι μου στο κεφάλι της από πίσω και της το εσπρωχνα μέχρι να μπουκωθεί καλά.. από τα αρχίδια πέρασε ελάχιστα...
Μες στην καύλα μου εγώ έχω αρχίσει και γίνομαι τούρμπο παίρνω μία Καποτά τι φοράω της λέω κάτσε στα τέσσερα Εγώ πάντα με αυτή τη στάση ξεκινάω μου αρέσει πάρα πολύ και μπορώ να κάθομαι 10 ώρες έτσι και να γαμάω...ξεκινάει το γαμήσι στην αρχή σιγά σιγά και όσο πέρναγαν τα λεπτά ανέβαζα ρυθμό το μουνακι της ήταν στενό με πολύ ωραίο σχήμα μετά ανάλογα βογγητά!! Σε κάποια φάση ενώ την γάμησα μου ρθε μία τρέλα νάτη σε γλύψω το μουνακι όπου και έβγαλα την πούτσα με το μουνί της την γυρίζω ανάσκελα και ξεκινάω ένα πολύ ωραίο γλύψιμο στο γλυκό της το τρυφερό μουνακι τα υγρά της ήταν τέλεια μύριζαν πάρα πολύ ωραία τα ρουφάγα ασταμάτητα και σε περίπου 15 λεπτά βγάζει κάτι κραυγές μεγάλες μου τραβάει τα μαλλιά και μου βάζει τη μούρη μου πιο βαθιά μέσα στο μουνί της Αφού πήγα να σκάσω Σε κάποια φάση η γλώσσα μου να έχει πιαστεί να να μην μπορώ άλλο και λέω άντε ρε γαμώτο τελείωσε επιτέλους από μέσα μου και εκείνη την ώρα κατάλαβα ότι έχυσε γιατί πλημμύρισε το στόμα μου από τα υπέροχα υγρά της!! Παιδιά ήταν σαν να πίνεις limoncello !!! ειλικρινά πολύ ωραία γεύση τα ήπια όλα μόνο καλαμάκι δεν χρησιμοποίησα χαχαχα !! Έκατσε λίγο στο κρεβάτι 2 με 3 λεπτά για ανάπαυση. Όπως ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα πάω από πάνω της και της το δίνω στο στόμα και ξεκινά η πίπα! Αρχίζω και το βάζω ολοένα και πιο πολύ μέσα στο στόμα της με αποτέλεσμα ένα πολύ καλό mouth fuck Οπου τρέχανε τα σάλια έφτυνε τα σάλια πάνω στην πούτσα πήγε να κάνει εμετό σε κάποια φάση και μου λέει και μου λέει Δεν μπορώ άλλο να συνεχίσω έτσι... τα μάτια της είχαν αρχίσει και έκλαιγαν η μύτη της ήτανε μπουκωμένη με μίξες που έτρεχαν και εγώ είχα πάει στο διάστημα από την καύλα!! Ήταν σαν να ήμουνα σε ταινία πορνό "Gag Factor" !! Σταματήσαμε και της είπα να πάει στο μπάνιο να πλυθεί... Μετά από κανένα δεκάλεπτο ηρθε κάθεσαι στο κρεβάτι και με το Google translate που μιλήσαμε μου είπε της άρεσε λιγάκι Δεν το έχει ξανακάνει ποτέ και ίσως και να το ξανά δοκίμαζε..... πάντως όχι με μένα ξανά !!! Αν έχω καινούργια Καποτά, τι βάζω στο κρεβάτι μπρούμυτα με τα πόδια κλειστά κάτω από τον κώλο της ένα μαξιλάρι και να σηκωθεί και ξεκινάω να ιππεύω πολύ ωραίο γάμοι Σάκη ανοίγω τα πόδια της και αρχίζω και τη γαμάω πιο γρήγορα και κάπου εκεί βγάζω την Καποτά και την πιτσιλάω στον κώλο και πλάτη της. πήγε να πλυθεί αμέσως και μετά ήρθε και έκατσε στο κρεβάτι μαζί μου είχαν μείνει ακόμα 10 λεπτά και μου λέει ότι ακόμα έχουν μείνει 10 λεπτά τι να κάνω Θες να κάτσω ή να φύγω και της λέω φύγε να πας για το επόμενο ραντεβού που έχεις... δεν ήθελα να την κρατήσω περισσότερο γιατί Αισθάνθηκα ότι την κούρασα και από φιλότιμο και μόνο της είπα να φύγει.. Το συμπέρασμα για μένα είναι ότι η κοπέλα είναι πιο πολύ gfe, δίνει γλωσσόφιλα όχι πολύ παθιάρικα, σου βγάζει κάτι πρόστυχο λόγω του νεαρού της ηλικίας της... για μένα όλα τα λεφτά είναι το μουνάκι της που είναι αρκετά στενό και μυρωδάτο... Αυτά από εμένα να περνάτε καλά και να γαμάτε δυνατά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4.693
Πόντοι:
721
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, chris1955, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2019
Εδω και λιγες ημερες το κοριτσι αυτο εχει αποχωρησει απο το Athens net girls...Ξερει κανεις που πηγε?
18 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από ότι μου είχε πει θα πήγαινε στην πατρίδα της για κάποιο διάστημα... τώρα πόσο θα κάτσει αν θα ξανάρθει δεν γνωρίζω περαιτέρω λεπτομέρειες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2