Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Anastasiia την έβαλα στο μάτι πριν ακόμα φτάσει στην Ελλάδα.
Με το που βρήκα την ευκαιρία, επικοινωνίσα με το γραφείο και μετά από καμιά ωρίτσα φτάνει η κορασίδα έξω από την πόρτα δωματίου του ξενοδοχείου νοτίων προαστίων. Η νεαρά ήρθε φορώντας ένα μαύρο φορεματάκι που τόνιζε τις καμπύλες του σώματος της. Φαίνεται κανα 2 χρονια πιο πιτσιρίκα από τις φωτογραφίες, ευχάριστη και χαμογελαστή. Το δωράκι της το πήρε από την αρχή και μετά αράξαμε με να τα πούμε να σπάσει ο πάγος.
Στην επικοινωνία έβαλα 6 γτ όπως μου είπε αν δεν θα ήξερα τα ρωσσικά θα λέγαμε μόνο τις βασικές κουβέντες, άρα όσοι θα αναζητήσουν λίγο σόσιαλ να το ξεχάσουν. Εγώ γενικος είμαι του μπλα μπλα, και το πληρώνω, η πρώτη ώρα πέρασε ευχάριστα (όπως τη βρίσκει ο καθένας).
Όσο αναφορά τα φιλιά, φιλάει όμορφα και ερωτικά αλλα χωρις πολυ γλώσσα, αν το αναζητήσετε το DFK θα στο προσφέρει αλλά μην περιμένετε τα παθιαρικα φιλιά όπως δίνουν μερικές κορασίδες. Είναι λίγο μαζεμένη σε αυτό το θέμα, τα βλέπει πιο επαγγελματικά μετά από κάποια χιλιόμετρα στην Γαλλία και Ντουμπάι.
Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, έκανε μπάνιο πριν και μετα, με μυρωδάτο καλοσχηματισμένο 20χρονο νινάκι από το οποίο δεν μπορούσε να ξεκολλήσει η γλώσσα μου, βιζακι 2ρι με όμορφη ρογίτσα και βελούδινο δέρμα. Γενικός το νεανικό δωματιάκι της είναι για πολλά χάδια.
Τώρα στα περί του αγώνα η κοπέλα είναι δεκτική χωρίς τα όχι και τα μη. Παίρνει πρωτοβουλίες και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, όταν ήταν από πάνω μου, μου λέει ότι δεν έχει πολλές αντοχές σε αυτή τη σταση, αλλά το προσπάθησε η κοπέλα, την ίδρωσε τη φανέλα. Η πίπα της από τις λίγες εξαιρετικές που μου έχουν κάνει, χωρίς DT το οποιο δεν με τρελαινει κιόλας, χωρίς καθόλου δόντια και η γλωσσίτσα της να χορεύει πάνω στον βαλανό και να ζωγραφίζει στον κορμό μου. Πέρασμα του σκούφου, γιατί δεν θα άντεχα ακόμα πολύ και ήθελα να απολαύσω το μουνάκι της. Δοκιμάσαμε μερικές στάσεις με την Anastasiia να βγάζει όμορφες κραβγούλες, με αγκαλιές και φιλιά κατά την διάρκεια του αγώνα και κάπου εκεί είσθε και το τέλος στο λάστιχο.
Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι στο τελευταιο μισάωρο κατά την αλλαγή στάσεων κοιτούσε το κινητό της για την ώρα.
Σε γενικές γραμμές, η κοπέλα είναι για αματούρι κατάσταση, δεν εχω παραπονο γιατι περασα αρκετα καλα, μπορεί να μην είχαμε τόσο καλή χημεία και ίσως την άλλη φορά θα είναι ολα πολύ πιο όμορφα.
Έβαλα "Ίσως" στο αν την ξανασυναντησω γιατί :
1. Είναι πολλές ακόμα κοπέλες που θέλω να δοκιμάσω και δεν ξέρω αν προλάβω να την ξαναδώ.
2. Αν θα έρθει κάποια από τα στανταράκια μου, όπως καταλαβαίνετε η κοπέλα δεν θα είναι στις τοπ τοπ επιλογές μου αλλά σίγουρα στο τοπ 5.
Συστήνεται για GFE και για αγαπούληδες (όπως εγώ) Έρωταςχαχαχχαχα.
Ξαναδιαβάζοντας αυτά που έγραψα, θα ήθελα να προσθέσω οτι, σαν να έχω αντικρουόμενες απόψεις, ίσως γιατί ναι μεν περάσα όμορφα αλλά να μην μου έφτασε αυτό το λίγο αλατάκι που αναζητούσα. Πάντος νομίζω ότι θα περάσετε καλά.
Αυτά από μένα, προσπαθησα να είμαι όσο αντικειμενικός γίνεται.
Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kwstasxat, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2019
...οι photo είναι τουλάχιστον 3-4 χρόνια παλιότερες...οπότε η κοπέλα είναι από 23 και πάνω τύπε...λάθος στα είπανε...

...αλλά ακόμα και να μην έχω δίκιο σε αυτό...δεν μας αναφέρεις ότι η κοπέλα έχει αρκετά παραπανίσια κιλά πλέον...

...κατά τα άλλα μας λες ότι οι photo είναι ακριβέστατες...ΜαλακίαΜαλακία...

...μην γράφετε μαλακίες στις κριτικές σας...καλύτερα να μην γράφετε τίποτα...παρά να γράφετε μαλακίες...
SG
Sproxe Garsia
09 Μαρτίου, 2019
Καλή περιγραφή...!
09 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ όπως την είδα, μου φάνηκε μικρότερη από τις φώτο και μοιάζει κατά 95%, δεν την ζυγησα κιόλας.
Τι εννοείς παραπλάνησης καλά? Εγώ δεν είδα να κρέμεται τπτ, μια χαρά είναι η κοπέλα, εκτός και αν σε αρέσουν τελείως κοκκαλιαρες τότε αλλάζει το πράγμα.
Εσύ που τα ξέρεις όλα τόσα καλά, γράψε την κριτική σου.
09 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστης,πολύ καλύτερη περιγραφή!!!ΧαμόγελοΧμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4