Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γειά σας φίλοι μου. Συνάντηση με την εν λόγω κοπέλα πριν άπο λίγο και θέλω να σας πώ την εμπειρία μου. Αρχικά να πω πως ήταν κοπέλα είναι μουναρα. Είναι από αυτές που βλέπεις και λες τις πηδας μόνο άμα είσαι φραγκατος. Τώρα ξεκινάνε τα άσχημα. Όσο όμορφη και αν είναι δεν της αρέσει αυτό πού κάνει. Και δικαίωμα της αλλά ας μην το κάνει γιάτι πληρώνουμε για υπηρεσίες καλύτερες από την κοπέλα μας. Μπαίνω μέσα μουσική στο διαπασών με χαιρετάει με ένα ξερό γειά. Αρχίζω και το σκέφτομαι να την κάνω με ελαφρά αλλά έχει χάρη που προσπαθώ να ξεπεράσω την πρώην μου και ήθελα κάπου να ξεδωσω. Λέω μπορεί να αλλάξει στον κρεβάτι. Ένα φιλί ξερό σταυρωτο λες κάι ειμαστε κολλητοί ας πούμε. Μπαίνω για μπάνιο, βγαίνω έξω την βλέπω παίζεις μέ το κινητό. Τωρσ λέω παίρνω τα ρουχα μου και τρέχω γυμνός να ξεφύγω. Ξαπλώνω έρχεται και αρχίζει την πιπα. Οκ κάνει καλή αλλά δεν αρκεί μόνο αυτό. Πάνω να την φιλήσω τραβάει το κεφάλι μισό μέτρο μάκρια. Φιλιά 0 καιρό δεχόταν τίποτα πάνω από τα βυζια. Την γυρίζω να την γλύψω κάνει κάτι βογγητα και την βλέπω κοιτάει το ταβάνι. Μην τα πολυλογώ δεν έγινε τίποτα τα πήραν στο κρανίο και σηκώθηκα και έφυγα. Υ. Γ αν θέλετε μόνο να γαμησετε και δεν σας νοιάζει τίποτα άλλο και σας κάνει κεφι έτσι χωρίς τίποτα λες και γαμας πουτανα των 10 ευρώ να πατέρα. Όσοι χρειάζεστε περισσότερα για να περάσετε καλά μια στοιχειώδη ανταπόκριση τοτέ μακριά μάγκες δεν αξίζει ούτε για 10 ευρώ ευχαριστώ καλή συννεχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mpougatsas5
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Jack Skellington, JACK SPARTALOW και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2019
Ρε παίχτη απο μετάφραση τα έγραψες εδώ...
Κουράστικα να σε διαβάσω...ουφφφΓερο-μύστης
28 Φεβρουαρίου, 2019
γαμημένο τ9 στο κινητό συγνώμη αν σε κούρασα . το ρεζουμέ μακριά μαγκες δεν αξίζει
28 Φεβρουαρίου, 2019
Auto correct makes me type things i didn't Nintendo
Περιεκτική πάντως η κριτική σου.
28 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιά το ένα τέταρτο που έκατσα πιστεύω καλά τα ειπα. Καλά γαμησια και χωρίς φόλες από δω και πέρα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4