Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου μας ανοιξε την ορεξη το γραφειο με την κληρωση για εκπτωση και αφου δεν μας χαμογελασε η τυχη δεν γινοτανε να μεινω με την ορεξη,επικοινωνια με το γραφειο αμεση και γρηγορη με την ευγενικια τηλεφωνητρια και το κοριτσι 5 λεπτα νωριτερα στο ραντεβου με φορεματακι μαυρο τσιτα στενο και κοντο, κατευθειαν στο ψητο μου λεει εχω μερες να δουλεψω και εχω πολλες καυλες εδω ειμαστε λεω. Εν ολιγοις το κοριτσι εχει αρκετες κριτικες για να υπαρχει μια αντιπροσωπευτικη εντυπωση , παιχτηκε ενας γυρος διαρκειας με γλυψιματα σβουριγματα τραβηγματα κλπ κλπ το κοριτσι κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ αδιαμαρτυρητα την γλυφεις παντου σε γλυφει παντου κλπ κλπ, την εχω συναντησει αλλες τρεις φορες και η διαθεση και η ορεξη για σεξ και παιχνιδια παντως τυπου ειναι παντα στο max , θελει λιγο προσοχη μονο στο social οχι μονο ενδιαμεσα αλλα και στην αρχη του ραντεβου , αν δεν κανεις συντομα κινηση εχει την ταση να μιλαει αρκετα!!
Σιγουρα θα την ξανασυναντησω οτα εχω ορεξη για ενα pettite σωματακι , καλα να περνατε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Paliotsarkadoros, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Το 10 στο διάθεση και συμμετοχή το καταλαβαίνω. Το 9 σε επικοινωνία και συμπεριφορά ας πούμε ότι το καταβαίνω επίσης. Αλλά το 9 στο σώμα όταν είναι σαν προέφηβη με καμία ανάπτυξη και το 8 στο πρόσωπο που είναι ασχημούλα, είναι ακατανόητα. Και δεν είναι όλα προσωπικά γούστα. Υπάρχουν στανταρ ομορφίας που ειναι γενικά αποδεκτά. Η Ξένια δεν τα προσεγγίζει καν.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1