Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Call-Girls 3697
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινη συναντηση με την κουκλα απο Αγια Πετρουπολη .
Δηλωνει 25 και μαλλον τοσο ειναι .
Νεα στον χωρο (3η μερα) και πρωτη φορα στην Ελλαδα οποτε οπως απο την αρχη καταλαβα κινειται σε χαλαρους και GFE ρυθμους , εξαλλου αυτο ζητουσα κι εγω λογω μιας κουραστικης μερας.
Θα συμφωνησω σε ολα με τον προηγουμενο παιχτη, προσωπο πανεμορφο με δυο καταμπλε ματια στηθος φυσικο D λιγο χαλαρο οπως και λιγη χαλαροτητα στην κοιλιτσα με piercing στον αφαλο , αλλα ολο το υπολοιπο σωμα τουμπανο.
Στην αρχη λιγο ντροπαλη και μαζεμενη αλλα αν της φερθεις σωστα και με το μαλακο ελευθερωνεται και τα δινει ολα.
Μπηκε για ντουσακι και βγηκε παλι με τα εσωρουχα παραλλαγης που εχει και στις φωτογραφιες και χαμηλωσε τα φωτα .
Στην αρχη τα φιλια ηταν ρηχα αλλα επειτα απο λιγα λεπτα που ελευθερωθηκε τα εδινε με παθος και χωρις τσιγκουνια , πρεπει να τις περασεις το μυνημα οτι την γουσταρεις και να ξεχασει τον ρολο της και μετα θα αποζημιωθεις για αυτο που θα σου προσφερει .
Πιπα πολυ καλη , και κατοπιν δικης μου περιποιησης χαμηλα, που σιγουρα το απολαμβανε τα εδωσε ολα.
Ανεβηκε πανω μου και κοπανιοταν με φωνες και εδειχνε οτι την εβρισκε .
κατοπιν την γυρισα στα 4 με υπεροχη θεα και εκει κατεθεσα μετα απο εντονο σφυροκοπημα που παρολο που αργουσα να τελειωσω δεν εδειξε να ενοχλειται απεναντιας μαλιστα εδειχνε να το απολαμβανει.
Ντουσακι και σε χαλαρους ρυθμους κουβεντουλα , δειχνοντας μου φωτογραφιες απο μοντελιγκ που εχει κανει στην χωρα της .
προσπαθηε με πιπουλα να επακολουθησει 2ος γυρως αλλα ημουνα off και την σταματησα .
Ντουσακι ξανα ,φιλακια και αποχωρηση
μια πολλη καλη συναντηση και επειδη ια μεινει αλλες 2 εβδομαδες ισως την συναντησω σε πιο ξεκουραστη φαση για μενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, xaralaboss1, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού