Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Aγαπητοί φίλοι , λόγω του φετίχ που έχω με το μακρύ μαλλί, το κορίτσι με κέρδισε από τις φωτο και δν ασχολήθηκα καθόλου με κριτικές κτλπ.Είναι ένα συμπάθεστατο πλάσμα και το μπλα μπλα αν και το αγγλικό δεν το κατέχει καλά ,επικοινωνείς άνετα.Αρχικά πήγα για μισάωρο αλλά πραγματικά ήθελα κι άλλο , και το λέω εγώ που θέλω ενα μπρεικ μετα το "κολπο" και έτσι και έγινε , έπεσε και γυρος 2ος.Ο τίτλος έχει να κάνει με την δεύτερη πιτσιλια που απο μόνη για καποιο λογο την ονοματισε σναιπερια..Ναι! Στα της εμφανισης πολυ αδυνατη , πολυ απαλο δερμα , βυζακι "πλακα" αυτο όμως που με κέρδισε ήταν οτι ήταν πολύ στενή ( αυτή βέβαια είπε οτι το μπαστόυνι είναι πολύ μεγάλο, για μενα ειναι νορμαλ αλλα οκ) και παροτι πονεσε στην δυεισδηση δεν έκανε πρόταση για ντζελ , αφου το πρότεινα εγώ γτ την έβλεπα και με χαλούσε λίγο.Μετά απο 10-15 μπες βγες , πηρε τη φόρμα και ξεκίνησε το πανηγύρι.Γενικά μια πολύ καλή επένδυση έστω για μία φορά.Την προτείνω με κλειστά τα μάτια.
Υ.Γ. Μου ειπε οτι το μονο πραγμα που δεν της αρεσει ειναι να την ριμαζουν λες και ειναι κανενα ζωο, ενταξει θα μου πεις ασε μας ρε κανταρσι σκαω τοσα λεφτα κανω αυτο π θελω κτλπ. Προσωπικα της συμπεριφερθηκα αλλιως δλδ επεσαν μερικες πιστονιές απο εδώ και από εκεί άλλα όχι και hardcore full...και πέρασα εξαιρετικά.
Υ.Γ.2 Το γραφειο σαν να κανει βηματακια προς τα εμπρος, με τις επιλογες των κοριτσιων.
Αυτα αν καποιος θελει να ρωτησει κατι πιο συγκεκριμενο τα dm's μου ειναι ανοιχτα είτε στα σχόλια θα χαρώ να απαντήσω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Doran_G
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
440
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, παπας βενεδικτος θ΄, ΦΑΚΙΡΗΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού