Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31976
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νέες αφίξεις στο Your Angels και το μάτι μου σκάλωσε στην Εύα… Πολλά επάνω της με τράβηξαν… Θέλεις η ηλικία της, το μακρύ μαύρο μαλλί, το κορμί της με την λευκή νεανική επιδερμίδα, δεν το πολυσκέφτηκα και πήρα τηλέφωνο αμέσως στο γραφείο… Αυτή την φορά ήμουν από τους τυχερούς και το ραντεβού κλείστηκε για το ίδιο απόγευμα σε γνωστό μου ξενοδοχείο… Άργησε λίγο και προτού προλάβω να πάρω τηλέφωνο με ειδοποίησαν από την ρεσεψιόν ότι η κοπέλα ανεβαίνει …
Η πρώτη εντύπωση είναι ότι δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες της, είναι όμορφη κοπέλα έχει ενέργεια και ζωντάνια επάνω της. Η συνεννόηση ήταν λίγο δύσκολη μιας και τα αγγλικά της είναι φτωχά αλλά τα καταφέραμε να βγάλουμε άκρη… Φιλάει στο στόμα με γλώσσα και ανταποκρίνεται στα χάδια… Είναι καθαρή κοπέλα, έκανε ντουζάκι και με το που ήρθε και ενδιάμεσα στο ραντεβού και πριν φύγει… Έχει φυσικό στήθος δυάρι και ρογίτσες ευερέθιστες που είναι συνέχεια τσίτα… Αρκετά καλή η πίπα της την γεύτηκα όταν είμασταν σε στάση 69 και δεν χρειάστηκε να της δώσω περεταίρω οδηγίες τα κατάφερνε μια χαρά και αφοσιώθηκα στην εξερεύνηση του μουνιού της με την γλώσσα και τα χείλια μου… Η πρώτη εκσπερμάτωση δεν άργησε και γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα… Πήγαμε μαζί για ντουζάκι και δεν έχασα την ευκαιρία να την αλείψω με αφρόλουτρο το κορμάκι της και στην συνέχεια αφού το ξέπλυνα, να το σκουπίσω επιμελώς με την πετσέτα… Είναι καυλιάρικο μωρό, αγαπάει την πούτσα και με το που την πήρε στο στόμα της η στύση δεν άργησε να ‘ρθει… Φόρεσα την στολή και όρμισα να εξερευνήσω το μουνάκι της… Ξεκίνησα με ιεραποστολική στάση, μετά στα πλάγια, στην συνέχεια το κάναμε λίγο στα όρθια πισωκολλητά και τέλος στα τέσσερα έχοντας τα μαλλιά της τυλιγμένα στο αριστερό μου χέρι και με το δεξί της έδινα μπατσάκια στα κωλομάγουλα… Λίγο πριν την δεύτερη εκσπερμάτωση έβγαλα το προφυλακτικό ξάπλωσα στο κρεβάτι και απόλαυσα για άλλη μια φορά την πίπα της που θα το επαναλάβω είναι αρκετά καλή… Το ξαναγέμισα το στοματάκι της με σπέρμα και δεν σταμάτησε να μου τον ρουφάει στιγμή μέχρι που έφυγε η στύση μου και πήγε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί… Η ώρα εξαντλήθηκε και με το παραπάνω και με αποχαιρέτησε με ένα τελευταίο φιλί στο στόμα… Στο ρεζουμέ είναι μια νεαρή κοπέλα, όμορφη, μελαχρινή με γκριζοπράσινα μάτια, φυσικό στήθος με τσίτα ρόγες, αρκετά καυλιάρα και συμμετέχει με βογγητά και κραυγούλες …
Αυτά από εμένα φίλοι μου για την Εύα… πέρασα όμορφα, ηδονικά και χαλάλι τα 160 ευρώπουλα!..

Υ.γ Έβαλα ίσως στο να την ξαναδώ γιατί το γραφείο της φέρνει συνέχεια νέες κοπέλες και είναι η μία καλύτερη από την άλλη οπότε καταλαβαίνεται το δίλημμα που δημιουργείται στο θέμα της επιλογής…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alex_Born, pannap, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2019
Πολύ όμορφο μουνάκι. Να τα κατάπινε κιόλας θα ήταν περιζήτητη. Της πρότεινες να τα καταπιεί; Η η μίκα τα καταπίνει κανονικά όπως και ένα άλλο πιπινάκι που έχει το γραφείο επίσης
17 Φεβρουαρίου, 2019
πολλη ωραια κριτικη και πολλη ωραιο σχολιο. το εχετε παει σε αλλο επιπεδο παιδια μπραβο . θα βρω αραγες ραντεβου για να τρεξω να την μπρολαβω μην μου την παρουν ;
04 Μαρτίου, 2019
Aψογη κριτικη, οποιο ενδιασμο ειχα μου τον εδιωξες για την εν-λογω κορασιδα. Θα τιμηθει παραυτα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3