Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές.
Αν και διαβάζω αρκετό καιρό το site αυτο εδώ και τις κριτικές ειπα να κάνω εγγραφή για να γράψω και εγω μια κριτική για την κοπέλα εστω και αργοπορημένα. Το να μας αρέσει ή όχι μια κοπέλα είναι καθαρά υποκειμενικό πράγμα. Είναι σαν τα αυτοκίνητα.. σε μένα αρεσει το ενα αυτοκίνητο σε άλλον αρέσει το άλλο αυτοκίνητο .. αλλα σε όλους μας αρέσουν τα πανακριβα αυτοκίνητα .. αφού όμως δεν μπορούμε να τα πληρώσουμε αρκούμαστε σε αυτά που φτάνει η τσέπη μας Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι
Να μην σας τα πολυλογώ....
Αρχικά θα ήθελα από τη μεριά μου να ευχαριστήσω το γραφείο για την άριστη συμπεριφορά και για την εξυπηρέτηση.
Τηλέφωνο λοιπόν στο γραφείο και μετά από πολύ καιρό που έπαιρνα τηλέφωνο να βρω τη Θάλεια κανονίστηκε το ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης. Η κοπέλα στην ώρα της πολύ ευγενική. Αν και την περίμενα λίγο πιο ψηλή αλλά δεν θα δώσω εκεί βάση.
Για τα δικά μου γούστα ήταν αυτό που ήθελα γιαυτό και την έψαχνα για ραντεβού (το λέει και ο τίτλος άλλωστε Μεγάλο χαμόγελο) Μετά τα τυπικά πήγε για ένα ντους και οταν γύρισε ήταν με τη πετσέτα. Της τράβηξα την πετσέτα αγκαλιές φιλιά (δεν ήθελα γλώσσα) και μετά βουρ στον τραχανά Ματάκι αφού κάναμε μερικές ψιλοστάσεις με πίπα στην αρχή μετα την έβαλα στα τέσσερα (γιαυτό πλήρωνα Γλώσσα) την είχα αρκετή ώρα και ενώ περίμενα να παραπονεθεί δεν διαμαρτυρήθηκε απεναντίας με βοήθησε να τελειώσω. μετά απο λίγη ξεκούραση συνέχισα να παίζω μαζί της για να συμπληρώσω την ώρα που απέμενε. Ανταποκρίθηκε μια χαρά.
Για μένα άξιζε τον κόπο. Αυτό που ήθελα μου το έδωσε με το παραπάνω .. Θα την προτιμήσω ξανά Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, chris1955, solonas58 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού