Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέποντας τις φωτογραφίες στο site η αλήθεια είναι ότι εντυπωσιάστικά με την ομορφία της κοπέλας και τα λεπτά χαρακτηριστικά της, το ότι δεν υπήρχαν κριτικές με έκανε να είμαι λίγο διστακτικός αλλα απο την άλλη ας ήμουν εγώ αυτος που θα έγραφε την πρώτη, οι πιθανότητες ήταν ή να μην περάσω καλά και να σώσω τους υπόλοιπους ή να περάσω καλά και να γράψω μια καλή κρτική.
Μόλις άνοιξα την πόρτα και την είδα μου άρεσε πολύ σαν εμφάνιση και στύλ, τα μαλλία της είναι καρέ πιο κοντά απο τους ώμους, καστανόξανθα και πολύ απαλά, το σώμα της μοντέλου όμορφο και λεπτό χωρίς μεγάλο στήθος νούμερο 1 θα έλεγα με ρόγα απο σταφύλι που τις άρεσε να της την τραβάω.
Το ντύσιμο casual προσγμένο με τζινάκι, γενικά το τζήν παντελόνι το προτιμό γιατί δείχνει απευθείας την ανατομία του σώματος της εκάστοτε γυναίκας και τον κόλο της!!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πολύ ευδιάθετη ξεντύθηκε και με άρπαξε αμέσως στα γλωσσόφιλα τα οποία ήταν πολύ βαθιά και αισθησιακά.ΈρωταςΈρωτας
(Ντουζάκι δεν έκανε ήμουν το πρώτο της ραντεβού).
Η όλη κατάσταση ήταν σε πολύ gfe, με πολύ αισθιασμό και χωρίς η κοπέλα να βιάζεται.
Η πίπα της χωρίς προφυλακτικό πολύ υγρή και αισθησιακή, δεν την πίεσα για deepthrot αν και το συνηθίζω την αφήσα για πιο αισθισιακά πράγματα (απο τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει και με πολλά ωραία παιξίματα με την γλώσσα της και τα όμορφα μάτια της να με κοιτάζουν), πραγματικά πολύ όμορφη εικόνα.
Λεπτομέρειες της συνεύρεσης ως συνήθως δεν γράφω, αλλά αυτα που πρέπει να αναφέρω για την κοπέλα είναι:
Σώμα με πολύ όμορφες αναλογίες μοντέλου και πραγματικά πολύ όμορφο πρόσωπο.
Στο σώμα έχει τρία τατουαζ (αν θυμάμαι καλά μπορεί και δύο) μικρά που προωπικά δεν με ενόχλησαν.
Πραγματικά πολύ όμορφα πόδια για να τα χαιδεύεις.
Σίγουρα προτείνεται για τους αγαπούληδες , για τους άλλους δεν ξέρω γιατί δεν δοκίμασα να την πιεσω.
Σε όλη την διάρκεια της συνάντησης μας επεδίωκε να με έχει συνέχεια αγγαλίτσα και να είναι κοντά μου.
Είμαι και γοητευτικός τι να κάνουμε χαχαχαχα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Το μόνο αρνητικό που παρατήρησα ήταν ότι απο κάτω έπρεπε να είναι καλύτερα ξυρισμένη.



Αυτά απο εμένα, ελπίζω να βοήθησα με την κριτική μου.

Καλά να περνάμε!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, grasdas, ζαχαριας μαυρος και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2019
Όντως αγαπητέ!!! Όπως τα λες
Την είχα δει πριν 2 βδομάδες και ενώ έγραψα κριτική κόλλησε το τηλέφωνο και την έχασα πριν ανέβει.
Οπότε δεν την ξαναγραψα!
Πολύ παθιαρικη... αντέχει και στα κόκκινα....
Κάνει άνετα dt....
Με μαζεμένα μαλλιά είναι πιο όμορφη, αλλά όπως το λες... μαλλάκια καρέ, μοσχομυριστά και απαλά.
Με μένα ήταν τέλεια αποτριχωμενη.
Ακολουθεί σε όλα και σε κοιτάζει στα μάτια!!!
Ωραίο ντύσιμο.... Όχι πολύ sexy αλλά προσεγμένο.
Γενικά μάλλον έχει γράψει χιλιόμετρα, σε αντίθεση με την άλλη που ψε φέρει το γραφείο και την προμόταρε ως miss κάτι... Αματουρι και όχι όσο όμορφη όσο η Emilia.
Από σώμα: κορμός λιγο σανίδα, βυζάκια σχεδόν 0 αντε 0,4.... και πολύ όμορφα πόδια με ελαφρώς πεταχτό κωλαράκι.... δυστυχώς δεν το δίνει αλλά γουστάρει παιχνιδάκια.
Νομίζω φεύγει όπου να ναι.
Δε νομίζω να ξανάρθει....
09 Φεβρουαρίου, 2019
Όπως τα λές είναι, εμένα μου έβγαλε το αισθησιακό είμουν και κουρασμένος και δεν πίεσα, όντως φεύγει σε καμια εβδομάδα το πολύ.
Μόλις την είδα φοβήθηκα μήπως είναι κομοδίνο αλλά καμία σχέση!
Χαίρομαι που και εσύ πέρασες καλά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2