Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα και απο μενα..Χρωσταω να σας γραψω δυο λογακια για την κυρια λογω ενος προβληματος υγειας που ειχα δε προλαβα..Επρεπε να την συναντησω και το εκανα.Δε θα πω πολλα με εχουνε γραφτει πολλα και καλα και θα συμφωνησω..Συστηνεται κυριως για pse καταστασεις,φωναζει ουρλιαζει βασικα σε εμενα ηρθε φτιαγμενη καβλωμενη απο οτι μου πε ητανε σπιτι και μου εβγαλε πολυ προστυχια..Εναι ψηλη με βυζαρες τατου καβλωφατσα και γουσταρει αυτο που κανει..Αρνητικο οτι σε εμενα δε δεχτηκε δαχτυλοσκοπιση...Γαμιεται καλα δυνατα αγρια και της αρεσει...Παιχτηκανε δυο γυροι με χυσιμο και τις δυο φορες στ στωματακι της..στο σοσιαλ ειναι κουλ τυπακι αλανιαρα θα την ελεγα και ψιλομαγκακι...Περασα πολυ καλα αλλα δεν μου εβγαλε φουλ φουλ να την ξαναδω οπως αλλες για αυτο εβαλα ισως..παντως τα λεφτα της τα τιμαει και ιδρωνει την φανελα..Επικοινωνια με το γραφειο και τα παιδια στο τηλ αψογα οπως παντα και μας καθοδηγουνε σωστα..Ελπιζω να σας καλυψα..Μια ευκαιρια και δοκιμη την αξιζει..αυτα απο μενα να γαματε καλα παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, Panaghss και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2019
κριμα που δεν δίνει την κωλάρα της θα ήταν κορυφή!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1