Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πραγματικα περιεργο που αυτος ο κοριτσαρος δεν εχει κριτικες,

Μιας και ηδη ειχα παρει τις αδερφες πακετο αυτη την φορα αποφασισα να ασχοληθω μονο με την μικρη.

Ηδη μεσα σε 2-3 βδομαδες το πιπινι ξεψαρωσε πληρως και φορμαριστηκε επικινδυνα.

Συνοπτικα γραφω οτι ειναι 19-20 μαξ, Ελληνιδα, φοβερο κορμι στο τελειο υψος με μεση δαχτυλιδι και μπραζιλιαν κωλαρα με ομορφο προσωπο και υγρα παιχνιδιαρικα ματια.

Ασχολειται με χορό και γυμναστηριο οποτε ειναι σφιχτη,με φουλ ενεργεια και ανοιγματα.

Για μενα η φαση ειναι εντελως gfe γιατι μου θυμιζει εναν φοιτητικο ερωτα οποτε πηγαμε ετσι μεχρι τελους. Ομως μου βγαλε οτι ηταν ετοιμη να εκραγει ανα πασα στιγμη οποτε πιθανολογω οτι κανει και για αλλα ρεπερτορια pse κλπ.

Μπαινει λοιπον με κοκκινο κλασατο παλτο και ψηλοτακουνες μποτες ως το γονατο. Βγαζοντας το παλτο συνειδητοποιω οτι φοραγε μονο εσωρουχα απο μεσα.. Μου λεει βαριομουν να ντυθω σημερα. Προσκύνημα

Της λεω σημερα θα μου χορεψεις. Συνδεομαι στο γιουτιουμπ με twerk ασματα και η μικρη πηρε μπρος σαν να της εριξα κερμα.. και βρισκομαι λοιπον στο σαλονι μου με ενα υπερμωρο να μου κουναει την κωλαρα της και να μου χαμογελαει με σκερτσο πουτανια και αθωοτητα μαζι.

Ακολουθει φασωμα διαρκειας, πολυ σοβαρη πιπα με σταθερο χερι στην καταλληλη ταχυτητα και σεξ οπου το πηρε πανω της πληρως.

Δεν θα σταθω στο σεξ,αντεχω μαξ 10 λεπτα, δεν με ενδιαφερουν περιεργες στασεις οποτε θα αφησω τους επομενους να αναλυσουν.

Διαλειμμα,κουβεντουλα χαλαρη,αρνηθηκε ευγενικα καθε κερασμα ακομη και το ακαταμαχητο μαμισιο γιουβετσι που ειχα στο ψυγειο,κυρια η μικρη.

Αντι επιλογου γραφω την οπτικη μου. Μεγαλωνουμε,εργαζομαστε σκληρα και καποιες φορες κονομαμε. Ο κυκλος της ζωης. Οταν εισαι νεος και μπατιρης σκεφτεσαι σπιτια αμαξια χαιλικια, μεγαλωνεις βγαζεις χρημα και σκεφτεσαι τι ωραια που ηταν οταν ησουν νεος χωρις ευθυνες και αφραγκος. Τα παντα μπορεις να ονειρευεσαι οταν εισαι νεος και τα παντα μπορεις να αγορασεις οταν εχεις χρημα. Εκτος απο ενα πραγμα. Να ξαναφερεις τον χρονο πισω. Τα πιπινια αυτα ειναι οτι πιο κοντινο στην χρονοκαψουλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
563
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vobras, sulos, easyrider77 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2019
Παρόλο που είχα κακή εμπειρία με την αδερφή της...με έβαλες σε σκέψη τυπε μου.....
07 Φεβρουαρίου, 2019
O αντι επιλογος σου φιλε ολοι η αληθεια.Παντα να περναμε καλα
07 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μακαρι να ταιριαζουν τα γουστα μας αρχηγε μου και να βοηθησα..
07 Φεβρουαρίου, 2019
έγραψες με το "ότι πιο κοντινό στην χρονοκάψουλα" Ναι!
07 Φεβρουαρίου, 2019
Πολύ καλή κριτική, θα σταθώ και στην φιλοσοφική σκέψη της τελευταίας παραγράφου η οποία με βρίσκει απολύτως σύμφωνο.
07 Φεβρουαρίου, 2019
Τα πιπινια αυτα ειναι οτι πιο κοντινο στην χρονοκαψουλα.....respect!!!!
07 Φεβρουαρίου, 2019
για το τελευταίο RESPECT ......ετσι είναι Καπέλο
07 Φεβρουαρίου, 2019
Ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια
07 Φεβρουαρίου, 2019
μεγάλη κουβέντα είπες φίλε. Χρονοκάψουλα, ότι πιο κοντινό.... Εκτιμώ.
25 Φεβρουαρίου, 2019
Τι ειπες τωρα ρε τυπε εγραψες με το τελευταιο ! Καπέλο
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2