Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 303836
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Της έστειλα email και μου απάντησε σχετικά γρήγορα στέλνοντας τον αριθμο του τηλεφώνου της Προσκύνημα.
Κλείστηκε το ραντεβού με sms σχετικά με τις απαιτήσεις μου . Συνάντηση επιτέλους με Ιόλη.
Με πήρε τηλ όταν έφτασε στο χώρο της υποδοχής και κατέβηκα με το ασανσέρ να την παραλάβω.
Αντίκρυσα μια χαμογελαστή φατσούλα ντυμένη όμορφα (πουκαμισο, δερμάτινη φούστα).
Στην αρχή ήπιαμε κοκκινο κρασί για να σπάσει ο πάγος και μου έκανε ενα στριπτιζάκι για να πάει να φρεσκαριστεί στο μπάνιο...
Μικρό βυζάκι (αν και μου αρέσουν τα μεγάλαΝαι!) κι ένα κωλαράκι ποίημα...
Σε 5 λεπτάκια βγήκε απο το μπάνιο πάνω σε ψιλοτάκουνα πέδιλα (όπως το είχα ζητήσει) ,κόκκινες ψηλές διχτυωτές κάλτσες και ασορτί εσώρουχα...
Απο εκείνη τη στιγμή χάθηκε το τόπι. Η κοπέλα είχε τρελή διάθεση για σεξ. Τον πήρε στο στόμα και τον εξαφάνισε με συνοπτικές διαδικασίες.
Οι τρυπούλες πεντακάθαρες και στενές αρχικα... Τους εδωσα την κατάλληλη περιποίηση για αρκετή ώρα , χρησιμοποίησα και τα παιχνιδάκια που έφερε μαζι της.
Χύνει ασταμάτητα στην πράξη σαν να πηδιέσαι με τη γκομενα σου κι έχεις να την δείς καιρο. Οταν έχυσα την πρώτη φορά στο στόμα της είχαν περάσει 50 λεπτα...
Το συνέχισα και φτάσαμε σχεδόν στο δίωρο αλλα δεν κατάφερα λόγω κούρασης να ξανατελειώσω παρά τις προσπάθειες της.
Θα την ξαναδω σίγουρα... Μου έβγαλε στην αρχη κατι ντροπαλο που μεταμορφωθηκε σε πρόστυχο.
Καλά να περνάτε Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
6.639
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, googlis, litafade και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2019
Καλημερα...
Η τιμολόγηση δεν μας είπες πόσο πήγε για τις 2 ώρες
01 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

120 η ωρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2