Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ' χα βάλει αμέτι μουχαμέτι να γαμήσω εκείνη τη μέρα. Κατσικογάμης
Οι επιλογές περιορισμένες (τι παράξενο φαινόμενο για την πόλη μας! Θυμός) οπότε τελικά διάλεξα τη Νεφέλη.

Η Νεφέλη δηλώνει Ελληνίδα με ρουμάνικη καταγωγή, γέννημα όχι νομίζω αλλά θρέμμα Αθηναία. Η πραγματική της ηλικία είναι 28 χρονών (και όχι 26 που λέει στο site), αν και δείχνει για μικρότερη... "μα α καλός ο Δίας της παίρνει το νερό της εφηβείας". Εμφάνιση petite και skinny με μικρό στήθος, στο οποίο θα παρέμβει το άμεσα επόμενο διάστημα (κοντολογίς, τα λεφτά όσων την γαμήσαμε στα βυζιά της Νεφέλης θα πάνε). Πρόσωπο όχι κάτι το αξιοσημείωτο που θα σου τραβήξει το βλέμμα αν τη συναντούσες έξω. Ίσως να περνούσε και απαρατήρητη και ειδικά λόγω ύψους, μιας και ξεπερνά για λίγα μόνο εκατοστά το 1,50.

Παρά της περιορισμένης έκτασης που καταλαμβάνει στο χώρο, με υποδέχτηκε ξυπόλητη και με ένα νεγκλιζέ νυχτικό που διαγραφόταν το μικρό της επίσης στήθος. Το καλωσόρισμά της θερμό και με ένα πλατύ χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη της.
Η πρώτη εντύπωση ήταν ικανοποιητική, παρά του ότι οι φωτογραφίες της είναι παλιές και (αν μη τι άλλο;!) επεξεργασμένες. Το σώμα της δεν είναι γυμνασμένο, όπως μπορεί να φαίνεται στο site, το κωλαράκι της όχι τόσο πεταχτό και τα μαλλιά της κοντύτερα.
Ξεκίνημα με social και τα τυπικά της γνωριμίας, μιλώντας ανοιχτά για τον εαυτό της. Πέρασμα για ντουζάκι γρήγορο (μιας και ήμουν έτοιμος) και βουρ στον αγώνα...

Ο αγώνας διεξήχθει σε 2 γύρους με σύντομο ημίχρονο στην ανάπαυλα. Σε λεπτομέρειες δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να υπεισέλθω, μιας και δεν είναι αυτοσκοπός μου να εκθέσω το βεληνεκές μου ως γαμιάς! Κουλ Ωστόσο, και στους 2 γύρους υπήρξε εναλλαγή πολλών στάσεων, χωρίς μα και μου από πλευράς της και με καταληκτική κατάθεση στο στόμα της κοπέλας! Εξαίρεση αποτελεί ότι δεν δέχεται δάχτυλα πουθενά. Μολαταύτα, κάθεται για γλυφομούνι, χωρίς όμως να φαίνεται ότι το απολαμβάνει κιόλας, με αποτέλεσμα να με ξενερώσει λίγο και να το εγκαταλείψω σύντομα. Ανταποκρίνεται εύκολα και γρήγορα σε καταστάσεις pse και gfe. Στον αγώνα αρκετά δεκτική με διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη, αλλά έως και τυπική θα έλεγα, χωρίς να δείχνει πάντα ότι το απολαμβάνει. Απλά κάνει τη δουλειά της. Αρκετά καλή πίπα με deep και mouthfucking! Έρωτας Προσκύνημα

Γενικά, δεν δίνει την εντύπωση ότι θέλει να σε ξεπετάξει και δεν κοιτάζει ρολόγια, παρόλο που δίνει χρόνο στο social.
Στα fail της συνάντησης θα έβαζα με σιγουριά το κρεβάτι του ξενοδοχείου, που ήταν ουσιαστικά δύο κρεβάτια μονά (και μάλλον με ρόδες) ενωμένα Μαλακία και κατά τη διάρκεια των υψηλών στροφών το ένα κόντευε να φύγει από το μπαλκόνι (λέμε τώρα), με αποτέλεσμα να αναγκαζόμαστε να διακόπτουμε τον ρυθμό αρκετές φορές. Θυμός

Γενική εντύπωση: Μέτρια πράγματα και για την πόλη μας ελαφρώς άνω του μετρίου, μιας και η κοπέλα δεν λέει όχι σχεδόν σε τίποτα! Δεν θα έλεγα ότι ιδρώνει την φανέλα, αλλά τουλάχιστον την τιμάει! Έμεινα ικανοποιημένος, αλλά δεν θεωρώ πως είναι vfm επιλογή κυρίως λόγω συνολικής εμφάνισης. Ίσως την συναντήσω ξανά μόνο αν... "ξεχωρίζει απ' όλες μες στ' αμπέλι".

Κρατάτε τις πούτσες σας όρθιες έχοντας μάτια και αυτιά ανοιχτά! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.031
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, Constantinos27, Kounel@ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού