Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα σε όλους !
Συνάντηση σε ξενοδοχείο στη συγγρου με την λεγαμενη!
Πλήρης απόγοτευση το ραντεβου από την αρχή του μέχρι
Και το τέλος του!! Μπαίνοντας τη χαιρετάω και αφού περιμένω
Απάντηση ένα τίποτα, μου λέει γρήγορα μπες στο μπάνιο και πλήρωσε με τώρα!
Όταν την είδα σωματικά έπαθα πλάκα είναι από τα σώματα που μου αρέσουν πολυ
Με πεταχτό κωλαρακι και μικρο βυζο, αφού πλήρωσα και μπήκα στο μπάνιο δεν πρόλαβα ούτε
Το νερό μα ανοίξω και μου χτυπάει τη πόρτα και μου λέει please baby fast, εκεί ακριβώς είπα αν δεν της είχα
Δώσει το μαρούλι θα έφευγα!! Τελοσπαντων αφού βγήκα φαστ με περιμένει ξεκινάω
Να τη χουφτώνω στη ωραία Κωλαρα της αλλά που baby very soft please λέω δεν γαμιετε, πάω
Να φιλήσω χειλάκια μου λέει baby you smoke and I don’t like smokers, πάλι λέω δεν πειράζει
Προχωρά Νικόλα αλλά εκεί που τα πήρα ήταν όταν πήγα να ΓΛΥΨΩ κάτω και μου λει δεν το κάνω αυτό
Και Γ της λέω και τη κανείς;; Βγάζει προφυλακτικό μου το κουμπώνει μου κάνει στοματικό 1 λεπτό μου στήνεται
Στα 4 και μου λέει fuck me baby Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!το χώνω και ξεκινάω και αφού έχουν περάσει Δευτέρολοπτα
Μου τραβιέται και μου λει baby no so deep Χαχαχαχα !! Και να πεις ότι τον έχω μεγάλο να πω οκ τε πούστη
17.5c είμαι !! Με λίγα μακρια μάγκες τσάμπα τα λεφτά ωραιο κορμί αλλά τίποτα αλλο αλλά τίποτα αλλο!!!
Αυτά για την κυρα μας!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 22, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
DECO718
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, sithlord και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2019
Φιλε, τι λες τωρα... τι μου θυμιζεις με τις απαραδεκτες που φερνουν...
Παντως να ξερεις ενα πραγμα.. εαν δεν εχει υπαρξει επαφη με ερωτικο σημειο , δλδ πχ να τον βαλει στο στομα, η να τη γλειψεις κλπ , μπορεις να καλεσεις το γραφειο επιτοπου κ να ζητησεις τα λεφτα σου πισω και να φυγεις ΣΑ ΚΥΡΙΟΣ.
Αφου πληρωσα κ εφαγα καμια δεκαρια φολες, μου το εξηγησαν αυτο (το αυτονοητο) δικαιωμα τελος παντων , και απο τοτε μολις δω βαρεμαρα, αφεντρα του στυλ μπες κ πλυσου και σκασε το χρημα , και πιπα δε κανω ακα κ τετοια, καλω αμεσως και πεφτει η διαταγη στη κοπελα κατ ευθειαν ... Σ αυτο, να ειμαστε δικαιοι, το γραφειο ξηγιεται σωστα κ επαγγελματικα, και μπραβο τους.

Κ να θυμασαι, εμεις τις κανουμε ολες αυτες να ναι καργιολες, γιατι μας φερονται σα σφουγγαροπανα κ εμεις εκει, το κεφαλι κατω... για να φαει 3 τετοια μες στη μερα να δεις πως γινεται γατακι !

Η δε φαση ειναι οταν στα δινει πισω... το υφος τους ειναι μιλαμε Η ΚΑΥΛΑ !!!! ...ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ
review reaction 1 Stef68, hornyasfuck, Bartender 74
26 Ιανουαρίου, 2019
εγω περιμενω ακομη την κριτικη που θα γραφει οτι ΔΕΝ παρασυρθηκε απο τις καυλες και αφου ειδε ξινα τα μουτρα της εφυγε, εγω το εχω κανει απο πριξαρχιδω τσατσα που ηθελε σωνει και καλα μπουρμπουαρ προκαταβολη, δωσε το 30 ρι πισω να σου δωσω το πεντηνταρι και μολις το δινει αντε γεια της λεω να μαθεις να μη μας τα πριζεις ετσι διωχνεις πελατες
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
review reaction 1 hornyasfuck
04 Φεβρουαρίου, 2019
Κι εγώ τη πατησα με τη πατσαβουρα.
Η χειρότερη βιζιτα ever!!
Ανέβασμα κριτική και δε δημοσιεύτηκε ακόμα.
review reaction 1 Stef68, hornyasfuck, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3