Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όταν ο φωτογράφος γίνεται και ζωγράφος...έχουμε καλλιτεχνήματα παραποίησης της πραγματικότητας. Το κορίτσι στις φωτογραφίες με τις κάλτσες και το σγουρό μαλλί δεν έχει καμία σχέση με την πραγματική κοπέλα...εύγε!
Η αλήθεια βρίσκεται στις άλλες φωτογραφίες αλλά όχι κι αυτή ακριβής...τον ήπιαμε δηλαδή...
Η κοπέλα του γραφείου ευγενική αλλά το κορίτσι άργησε 25 λεπτά από την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού...2ο φάουλ...
Εισβάλει στο δωμάτιο σχεδόν τρέχοντας...παρά λίγο θα έβγαινε στο μπαλκόνι...με κατεβασμένο το κεφάλι, αγχωμένη και ιδρωμένη. Έψαχνε το δωμάτιο στο Μπιλλ κανά 10 λεπτο εκτός της υπόλοιπης καθυστέρησης.
Ζητάει τα ντιένγκε να είναι κατοχυρωμένη...μην της το σκάσω ρε παιδί μου και μπαίνει γιά το φρεσκάρισμα...
Η κοπέλα είναι όντως μικρή στην ηλικία, φρέσκια στο προφέσιον (λιγότερο από χρόνο), όπως μου είπε...έχει προλάβει όμως Ντουμπάι, Παρί (παρεπιπτόντως στο Παρί το μαλί κάνει 250 γιούρια) και τουρκιά μεριά. Iphone δηλαδή δεν έχει ακόμη...
Συμπαθητικό αδύνατο σωματάκι, όμορφο... κωλαράκι, μουνάκι μικρό... περιποιημένα άκρα πάνω κάτω και σχεδόν άβυζο...εμένα μου αρέσει αυτό το σκαρί.
Προσωπάκι αδιάφορο, τίποτα σημαντικό...δεν βρήκα κάτι από τα σλαυικά χαρακτηστικά που με μαγεύουν...
Δοτικό είναι αλλά θέλει πολύ δουλειά ακόμη, πίπα "παίζω μαλακία με χέρι και λίγο στόμα στη βάλανο", καυλώνει με ωραίες φωνούλες, το γαμάς (εξαιρετικά μικρό μουνί), χύνεις...αυτά.
Πάμε γι άλλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, Karelis69 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού