Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σύντροφοι!!! Διάβασα κάπου τον Αζα να προτείνει μια Νικολέτα στο Φρίξου 13β (τούνελ) σε κάποιον. Πέρασα από εκεί την είδα αλλά δεν μου γυάλισε, ήθελα κάτι πιο όμορφο. Είδα σιτυτουρήσιες επιλογές. Ήμουν ανάμεσα στην Βικτώρια και την Τίνα.
Διάβασα την κριτική του alienboy, λέω Βικτώρια, όχι κασκαντέρ. Έτσι κι αλλιώς, λίγες επιλογές
Παίρνω τηλέφωνο και πάω... Η κοπέλα με περίμενε με ωραία εσώρουχα αλλά χωρίς τακουνάτη γοβίτσα που θα ήθελα .
Πρόσωπο όμορφη μελαχρινή στο μαλλί, πράσινο ωραίο μεγάλο μάτι...πολύ γλυκιά στην ομιλία, ωραίο χαμόγελο ....
Σώμα τώρα , καλλίγραμμη αλλά όχι μοντελίσια, έχει κωλάρα μπούτια να πιάσεις.
Σιλικονούχο βυζί όμορφο όμως, καλή δουλειά. Επιδερμίδα όμως όχι τόσο απαλή, λίγο άγρια...
Ταττού ένα μικρό στο κωλομάγουλο και κάτι γραμμένο στο πλευρό της
Πολύ γλυκιά, ευγενική, χαμογελαστή αλλά μαζεμένη. Στεκόταν και με περίμενε. Τώρα ξεκίνησε την δουλειά και φαίνεται. Αματούρι...
Την χάιδεψα, την φίλησα , βυζάκια, λαιμό, χειλάκια (γλωσσόφιλα μαζεμένα, σφιχτή).
Γλυκόλογα με τα λίγα αγγλικά που καταλάβαινε,
χαλάρωσε και ανοίχτηκε...με ξάπλωσε μπούκι για ώρα, (αφού ψέκασε ευτυχώς ελάχιστα) δεν το έπαιρνε πολύ βαθιά ...της το πάτησα εγώ σε βάθος και πάθος και ενώ πήγε να αντιδράσει αφέθηκε , της άρεσε ...Βογκούσε κιόλας ...Το μουνάκι της μούσκεμα...
Την έστησα στα 4 στην αρχή πονούσε μετά της άρεσε πολύ . Την πήρα έτσι για ώρα, έβαλα και πολύ πάθος. Είχε και κωλοσκάμπιλα ...Την ξαναμπούκωσα ...Μου πρότεινε στήθος να χύσω...
Λέω πρόσωπο, χαμογέλασε ...αφού έγλειφε παπάρι, τα πήρε στο πρόσωπο, απλά έκλεισε τα μάτια. Ντουζάκι αγκαλιές πάλι φιλιά άλλα είχαν περάσει 3 τέταρτα...λέω πέρασε η ώρα ...μου λέει κάτσε μασάζ. Μάγκες απίστευτο, λες και είχε βγάλει σχολή ...ΜΟΎΔΙΑΣΑ...
Της λέω που έμαθες λέει μόνη μου, απλά μου αρέσει...και έτσι σχόλασα ...
Συμπέρασμα όμορφή κοπέλα , όχι ΘΕΑ, άπειρη όμως πρέπει να την χαλαρώσεις, και θα περάσεις καλά...
Αν θες άγριο έμπειρο σεξ , ΟΧΙ, αν και στο γαμήσι της άρεσε όση ένταση και να έβαλα ...Από ότι κατάλαβα είχε κάποιο φορτωμένο γκόμενο εκεί, (Μόσχα χαχαχα και αυτήν) την παράτησε είχε μάθει στα φράγκα και έτσι βγήκε στην μπιζνα αυτή ...
Μακάρι να γεμίσει η πόλη επιλογές . Έβαλα ίσως να δούμε και κάτι άλλο ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ramstein, spartans1, Iosifidis και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού