Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67926
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
οτι και να πω για αυτη την γυναικα θα ειναι λιγο...δεν ειναι τοσο η εμφανιση της(αν και ειναι αρκετα ομορφη γυναικα) οσο ο τροπος που συμμετεχει μαζι σου...εχω συναντησει την μαρινα αρκετες φορες και ολες ηταν διαφορετικες μεταξυ τους..θα γραψω για την τελευταια μας συναντηση οπου της ζητησα ενα κονσεπτ τυπου επισημα ρουχα κτλ ...μετα απο μηνυμα που μου εστειλε οτι ειναι απ εξω ανοιξα αμεσως την πορτα και μπηκε με ενα κοκκινο φορεμα μεσα στην καυλα.. την αγκαλιαζω την φιλαω και η σπιθα εγινε φωτια αμεσως..την βαζω να κατσει στα γονατα και ξεκιναει μια τρομερη πιπα χαιδευοντας με παντου...αγγιζα τα μαλλια της και την τραβουσα προς το μερος μου ωστε να μπαινει ολος μεσα στο στοματακι της.. μετα απο λιγη ωρα βλεποντας την κωλαρα της την σηκωνω ορθια και την γυριζω με πλατη οπου την οδηγω στον καναπε και την πεταω πανω του..σκυβει και σηκωνει την φουστα της.. αρχιζω να την γαμαω ενω καθοταν με σταυρωμενα τα ποδαρακια της και μετα απο αρκετο γαμησι ηρθε η ωρα να με βαλει εκεινη στον καναπε και να κατσει πανω μου..οπου εδωσε ενα απιστευτο ρεσιταλ με φωνες και τρεμουλο.. καπου εκει ηρθε το τελος για μενα καθως ειχα καυλωσει πολυ!! ενα κοριτσι που απλα βγαζει τα γουστα που εσυ θες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
236
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Προεδρος13, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού