Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο μόνος λόγος που επέλεξα να κάτσω ήταν ότι δεν ήθελα να δώσω δεύτερο άκυρο στο γραφείο και να μην φανώ ιδιότροπος.
Εκτατο ραντεβού σε δύσκολη ώρα μετά τις 12 το βράδυ. Η κοπέλα εμφανώς κουρασμένη, άυπνη δύο μέρες όπως μου δήλωσε.
Μου ζήτησε να κάνει ένα τσιγάρο που από τυπική ευγένεια δεν ήθελα να της το απαγορέψω αλλά ήταν λίγο περίεργη η φάση με εμένα να ξαπλωνω μετά το ντουζ στο κρεβάτι και αυτή να κάθεται μακριά μου σε μια καρέκλα και να καπνίζει.
Μέτρια εμφάνιση σε πρόσωπο και σώμα, τραχιά στην αφή επιδερμίδα, οι φωτογραφίες κρύβουν αρκετές ατέλειες. Σίγουρα όχι εμφάνιση που να αξίζουν τα 140 ευρώ.
Από υπηρεσίες τώρα, μέτρια πίπα, deep ούτε για αστείο, καμιά περιποίηση της γύρω περιοχής, γενικότερα κοιτάει να τελειώνει γρήγορα με την συγκεκριμένη υπηρεσία.
Στο σεξ προσπάθησα να την βάλω στα τέσσερα αλλά συνεχώς ξάπλωνε μπρούμυτα, σαν να ήταν ταλαιπωρημένα τα γόνατά της ή ήθελε να πάρει κανένα υπνάκο.
Οι υπηρεσίες που αναγράφονται στο site δεν τηρήθηκαν καθώς μου είπε ότι δεν κάνει CIM ούτε σαν εξτρα.

Ίσως έχουμε κακομάθει με τις υπηρεσίες και την συμπεριφορά κοριτσιών όπως της Εύας ή της Ολιας που με το που περνάς το κατώφλι του δωματίου σου δίνονται ολοκληρωτικά και σε κάνουν να περνάς καλά.
Ίσως ήταν μια κακή μέρα για μένα ή για την κοπέλα, αλλά προσωπικά δεν έπρεπε να πληρώσω για μια τέτοια κοπέλα με αυτές τις υπηρεσίες.

Η κοπέλα φαίνεται να έχει ωραίο χαρακτήρα και να κάνει καλή παρέα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.215
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, Bartender 74, JACK SPARTALOW και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2019
Άκυρο στα κοριτσάκια που μας δουλεύουν και μαύρο στους απατεώνες που πουλάνε καθρεφτάκια στους ιθαγενείς. Μας κλέβουν και ντρεπόμαστε να φύγουμε για να μην μας παρεξηγήσουν. Απαράδεκτο.
12 Ιανουαρίου, 2019
Τουλάχιστον να έφευγες στο 30λεπτο Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2