Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 40 10
Call-Girls 82915
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα έγραφα στον τίτλο πολύ μέτρια πράγματα, αλλά δεν θα το κάνω. Για δύο λόγους. Γιατί είναι νέα χρονιά και πρέπει να είμαστε θετικοί και αισιόδοξοικαι κυρίως, κι αυτό μετράει, γιατί δεν έρχομαι σε κόντρα με άλλους, καλόπιστους πιστεύω, συμπαίκτες, χρονιάρες μέρες. Γιατί τα γούστα είναι σεβαστά και είναι και διαφορετικά. ΔΕΝ μπορούμε όλοι να βλέπουμε και να εννοούμε το ίδιο πράγμα. Αλλιώς θα ήταν πολύ βαρετό...Φυσικά, αν κρίνω ότι κάποιος γράφει ύμνους για ένα μπάζο, θα το πω και θα το τονίσω. Εδω όμως έχουμε απλά διαφορετικά γούστα με τον προηγούμενο. Που είδε στην Desy την τελειότητα, ενώ εγώ είδα την μετριότητα...Η που είδε, ο ίδιος πάλι, ένα 7,5 στην Bella, που εγώ της βάζω 9,5... Έτσι είναι, όμως, τα γούστα. Αρκεί να γράφουμε αυτό που πραγματικά σκεφτόμαστε και μόνον αυτό.Για την Desi λοιπόν, μιλάω για ένα ωραίο κορμί, ένα μέτριο πρόσωπο και για κάποιες, τυπικές, υπηρεσίες. Αυτό πήρα εγώ. Μπορεί να μην υπήρξε χημεία. Αλλά να τα πω όλα. Πολύ ωραία δουλειά στο στήθος, καλό παιδί, με την επικοινωνία της στα αγγλικά.. Αλλά όμορφη δεν την λέω με τίποτα..Ούτε και κορμάρα. Οπότε για να μην το κουράζω, η κοπέλα το προσπαθεί, είναι φιλότιμη, αλλά ούτε όμορφη είναι, ούτε το σώμα για να σε τρελάνει έχει. Τέτοιες έχουν περάσει πάρα πολλές από το Glamour, και όχι μόνο...Και ούτε διανοούμαι να τη συγκρίνω με το μοντέλο την Bella. Άλλη κατηγορία...Απλά καταλαβαίνω ότι κάποιος μπορεί να έχει περάσει μαζί της πολύ καλύτερα απ ότι εγώ. Το κρίμα είναι ότι δεν μπήκε για μένα η χρονιά όπως θα ήθελα. Δεν πειράζει. Καλά να είμαστε και όλα θα έρθουν.
Πολύ καλή χρονιά σε όλους φίλοι και συμπαίκτες μου. Τα υπόλοιπα θα τα βρούμε, είμαι σίγουρος!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, DrHouseBJ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού